Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 168cm-hez 16 éves lánynak...

Evvc.lkh kérdése:

168cm-hez 16 éves lánynak 55-56kg normális?

Figyelt kérdés

Január óta híztam 3-4 kg-t, bár szerintem nincs nagy változás. Fiűs alakom van picit, de szerintem fogyhatnék, viszont elég sokat eszem, és nem is tudnék kevesebbet, mert nincs önuralmam :(

Szerintetek meddig mehet még fel a súlyom, illetve nőhetek még?

A derék méretem 62-63cm

Előre is köszi :)



2021. márc. 4. 21:11
 1/7 DeMoR ***** válasza:
63%

Szerintem ha fogyóznál, még a végén eltűnnél lányom :D


Viccen kívül, szerintem teljesen rendben vagy. ^^


Sőt ha engem kérdezel, nem baj ha egy csaj tud enni, vagy ha van rajta pár kiló felesleg, van mit rajta fogni legalább ;D


20/F

2021. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Normális
2021. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Kérlek, légy boldog a méreteiddel még vagy 10 évig! :)

Pláne azért mert ezekkel a számokkal semmi gond nincs, nemhogy 60, még 75 is BŐVEN rendben lenne.

De te érzed mi a kényelmes.


Amíg egészséges vagy addig minden rendben van!

Egyél úgy, és annyit ,hogy ez ne változzon!


Magasságod már nem fog sokat növekedni, eselteg max 2-3 cmt.

2021. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még :)
2021. márc. 4. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
SZERINTEM olyan 170cm körül leszel kb annál nagyobb nem tudom nem hiszem, de persze lehet hogy hatalmasat tévedek. A sulyod és a derék méreted abszolút normális teljesen jó, ne fogyj, tartsd meg ezt a súlyt és sportolj sokat változatosan. Az nem baj, ha szeretsz enni, de azért nyilván nem mindegy miket mikor stb. Ne vonj meg magadtól semmit, de csökkentsd a minosegtelen kajak mennyiségét. Igyál sok vizet, egyél változatosan, aludj jól és megfelelő mennyiséget. Mozdulj ki és mindig foglald le magad valamivel keress hobbykat stb. Egyrészt így nagyobb az esélye, hogy elfelejtesz enni ha csak unalombol tenned, valószínűleg ezáltal többet mozogsz, boldogabb leszel és jobbat alszol stb stb.
2021. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Sziaa! Nehogy fogyjál, tökéletes vagy.. Tartsd meg ezt a súlyt, ha tudsz mozogj és egyél egészségsesen! Mivel én is veled egy idős vagyok, tudom hogy miért hiszed azt higy fogynod kéne, de nem kell!! Nem szépek a pálcika vékony lányok, a fiúk többsége se szereti azokat! Szóval nem kell csajszi, biztos nagyon szép alakod van!<3
2021. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen🥺

De a lányok sem szeretik a 'pálcika' lányokat....?

2021. márc. 5. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!