Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírusosan más hogyan...

Koronavírusosan más hogyan érezte magát?

Figyelt kérdés
Milyen kezdeti tüneteid voltak pl stb?
2021. márc. 5. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben nem tudok válaszolni,viszont engem is erdekelne. Még pedig azért mert ma furcsán kezdett fájni a torkom,mintha szúrná valami,vagy száraz lenne,iszom a folyadékot de nem enyhül. Levert vagyok,gyenge, kimerült. Egyik pillanatban melegem van,aztán fázom. Étvágyam az van,szaglasom is és ízeket is érzek.
2021. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Dettó én is de nekem 2 napja tart. Környezetedben voltak koronások?
2021. márc. 5. 14:33
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla
2021. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Olyasmi tüneteim voltak mint egy megfázásnál (hőemelkedés, orrdugulás, köhögés, torokfájás, tüsszögés), a szagokat egy ideig egyáltalán nem éreztem, az ízekből csak az alapízeket (viszont ezek nem a legelején kezdődtek, csak pár nappal később), de ami a legzavaróbb volt, az a szörnyű fáradtság és gyengeség. Szerintem korábban soha nem voltam olyan szinten fáradt. Muszáj volt feküdnöm csukott szemmel mert másra nem volt erőm, de aludni nehezen tudtam. Meg olyan hullámzó volt, voltak napok amikor már egész jól voltam, aztán másnap megint rosszabb lett.

De ez elég változó, hogy kinél milyen tüneteket okoz.

2021. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Milyen gyorsan jött elő, úgy mint az influenza, hogy órák alatt sejtetted, hogy beteg vagy?
2021. márc. 5. 14:57
 6/24 anonim ***** válasza:
Igazából én a vőlegényemtől kaptam el (még novemberben),tehát így már előre tudtam hogy én is beteg leszek valószínűleg. Kedden találkoztam vele (akkor csak kicsit fájt a torka meg köhögött de még nem gondoltuk hogy covid), szerda éjszaka nagyon belázasodott, pénteken pozitív lett a tesztje. Az elején még ő volt rosszabbul, úgyhogy leginkább azzal voltam elfoglalva hogy vele mi lesz. Nekem csütörtök estétől volt hőemelkedésem, a többi tünet meg fokozatosan jött utána, nem kifejezetten gyorsan. Ha tőle függetlenül lettek volna ilyen tüneteim, akkor fokozatosan éreztem volna egyre valószínűbbnek hogy covidos vagyok, de nem lettem volna benne teljesen biztos, mint így (engem csak 5 nappal később teszteltek).
2021. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hú akkor már szerencsésen túl vagytok rajta. Neked meddig tartott még a betegség? Vőlegényed tudható hol kaphatta el? Nekünk csak a torkunk kapar egyenlőre, bár mindkettőnk munkahelyén vannak kovidosok..
2021. márc. 5. 15:24
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az első tünet az a fejfájás ès hidegrázás volt 2-3 napig. Aztán jött a hőemelkedès, torokkaparás majd az iszonyú gyengesèg. Abban kifulladtam, ha felkeltem mosdóba, pár napig csak feküdni bírtam. Közben elment a szaglásom teljesen, ízeket sem èreztem, konkrètan semmit. Már ez javult, de közel sem az igazi, illetve a köhögès is lassan múlik, lassan 4 hete tart.Páromnak ugyanezek voltak a tünetei, rajta 2 hèt alatt átment.
2021. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hol kaphattad el?
2021. márc. 5. 15:58
 10/24 anonim ***** válasza:
Mivel èn itthonról dolgozom ès kb sehova sem járok, elèg valószínű, hogy a páromtól kaptam el (együtt lakunk). Ő nála nèhány nappal előtte jelentkeztek a tünetek, a munkahelyèn kaphatta el (közben náluk az egèsz műszak covidos lett).
2021. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!