Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírusosan más hogyan...

Koronavírusosan más hogyan érezte magát?

Figyelt kérdés
Milyen kezdeti tüneteid voltak pl stb?
2021. márc. 5. 14:05
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Nálam tegnap mutatták ki, de kedd óta érzem hogy szarul vagyok.


Nekem nagyon furcsa volt, abszolút nem gyanakodtam erre, mert azthittem megfáztam, vagy valami ilyesmi. (Nem szoktam soha beteg lenni.)


Alapból távmunkázok évek óta, és szerdán azt éreztem, hogy egyszerűen ülni is megterhelő a gép előtt.

Ott már azért köhögtem rendesen, plusz a fejem is fájt.

Itt hívtam fel a háziorvosom, hogy mizu.


Egyébként:

- szárazköhögés, ami már most már inkább kezd átváltani hurutosba

- konstans fejfájás ami néha erősebb

- gyengeség, fáradékonyság

- plusz nekem most mintha szakadna fel valami cucc, mintha csak simán taknyos lennék

- lázam eddig abszolút nem volt


5 neo citrant ittam meg kb eddig, 2 algopyrint vettem be, meg a háziorvos felírt valami antihisztamint

2021. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Antihisztamint miért írnak fel?
2021. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én nagyon beteg voltam.


38 éves nő vagyok, alapbetegség nélkül, és nem dohányzom.


3.5 hétig voltam beteg.


Tünetek: 38-39.5Cfokos láz, köhögés (éjjel ébren ültem az ágyban miatta), erős bőrfájdalom, szemfájás, száraz, habos száj, ami miatt enni sem tudtam, ízlelés elvesztése, ízületi fájdalmak, "szőrnyelv" kialakulása (B komplextől helyre jött), állandó fáradtság és folyamatos 130-145ös pulzus.



Szedett gyógyszerek: Tamiflu, Asi Sandoz, Azibiot, Ambroxol, Aspirin Complex, B komplex



A betegség után: a szívemre azóta szednem kell a Bisoprorolt.

2021. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem súlyosabb tüneteim voltak , soha nem tapasztalt közérzet , egyből tudtam hogy ez az ismeretlen rossz közérzet ez a új vírus , mert semmihez nem hasonlított amit azelőtt éreztem pl egy influenzánál , a Gerincem helyére mintha beerőszakoltak volna egy izzó vascsövet , borzasutó gyengeség érzés , teljesen kivette az erőmet komoly problémàt okozott wcre is elmenni, nehézlégzés és égett a bőröm , és rettenetes semmihez nem fogható közérzet , napi szinten sokszor megfordult a fejemben , hogy mentőt kéne hívni , megittam egy karton ásványvizet egy éjszaka alatt amit alig bírtam kinyitni mármint a kartont feltépni 1 hétig tartott az erős tünet utàna fokozatosan gyengült 13 nap után lettem teljesen jól , egy rémálom !! Nem csodálkozom, hogy belehalnak , a legnagyobb ellenségemnek se kívánom borzasztó ez a vírus ha erősebb tüneteket produkál az infuenzànál 10 x erősebb sajàt bőrömön tapasztaltam.
2021. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!