Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 évesen nőhetek még?

17 évesen nőhetek még?

Figyelt kérdés
Láttam itt egy kérdést, így jutott eszembe nekem is. Most még 16 vagyok, lány, de májusban már 17 leszek. 1 éve egy centit nem nőttem, 160cm vagyok, és szeretnék még legalább 2-3 centit nőni, mert az már biztos, hogy nem leszek égimeszelő, de még pár centi jó lenne. Van rá esély, hogy egyszercsak elkezdek még nőni, ha 1 éve nem nőttem már semmit? Vagy most már ez lesz a végleges magasságom?

2021. márc. 5. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Sose lehet tudni. Benne vagy a korban, szóval akár még növekedhetsz is 1-2 centit. De az is lehet, hogy így maradsz.
2021. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem valószínű.
2021. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs valami étel, vagy tevékenység (pl.sport, séta) amitől nőhetek még? Ezt semmivel nem tudom befolyásolni? (Nyilván természetes dolgokra gondolok, tehát nem drogokra vagy ilyenekre, már ha van ilyen drog amitől növök :D, de természetes dolgokra gondolok, amik befolyásolhatják a növést).
2021. márc. 5. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:

3

Természetes, legális szer nem létezik.

2021. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos.
2021. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat! Hát akkor csak a remény marad, hogy még növök legalább 2 vagy 3 centit. :(
2021. márc. 5. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha 16 éves vagy akkor még simán elképzelhető, hogy nőni fogsz még pár centit.

Olyan megoldás viszont van ha esetleg a hát izomzatodat erősíted pl úszás.

Meg egyébként sok helyen írják, hogy nagyrészt ugyebár a szüleidtől függ a testmagasságod és attól, hogy milyen ételeket fogyasztasz ha gondolod nézz utána.

2021. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Öcsém égimeszelő, ő meg nem már nem normális tempóban növekedik, úgy, hogy 13 éves, és hétről-hétre magasabb mint én, már lassan alig érem fel, én meg még anyámnál is alacsonyabb vagyok. Amúgy senki nem volt olyan hű, de magas a családban (csak az öcsém fogja megdönteni ezt a rekordot), de azért ilyen alacsony se volt senki, ezért kellemetlen nekem, hogy még anyámnál is alacsonyabb vagyok, akinek olyan átlagos, normális magassága van.
2021. márc. 5. 19:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már menstruálsz, ami ebben a korban nagyon valószínű, akkor 99% hogy már nem fogsz nőni 🤷‍♂️
2021. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert? A menstruáció befolyásolja a növést? Én 13 éves korom óta menstruálok, mégis nőttem még utána majdnem 16 éves koromig.
2021. márc. 5. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!