Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér darabkák a székletben?

Fehér darabkák a székletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egyből bélféreg jutott eszembe amikor megláttam a fehéres darabokat a székletemben (több hete, néha van benn néha nincs), orvos írt rá gyógyszert mindent beszedtem de nem hajt ki semmit.


Akkor nem férgesség volt? Mi más okozhat ilyet a székletben? Most az orvosom nem érem el.


Olvastam valamit laktóz intoleranciáról de az nem darabos, nem?


Köszi



2020. dec. 30. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit ettél előtte? Vannak dolgok, amiket nem tudunk teljesen megemészteni.
2020. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom már. Szezámmag latszodhat pl?

Majd most figyelem mit eszek és mikor jelentkezik 😣

2020. dec. 30. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szezámmag egyben átmegy rajtad

Székletvizsgálat volt?

2020. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Laktóz intoleranciának ehhez nincs köze.

Ott a tejcukrot nem tudod megemészteni, de azok nem szemmel látható darabok.

Mit ettél az elmúlt hetekben?

A hüvelyesek egy része, és a cellulóz tartalmú (pl paprika, paradicsom, kukorica) ételek egy része emésztés nélkül távozik

2020. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még nem volt szekletvizsgalat.


Szezammagot kerdeztem mert pl szezammagos csirkét ettem, rizst, burgonyát, tésztát, salatat uborkát paprikat, leveseket, kokuszos sütit stb. Kb mindent végigettem igy karacsony környéken...

azt tudom hogy pl kukorica sem emésztidők meg, de ez amit én láttam ez pici kb fel centis fehér valamik voltak.

:( és már több hete figyelem, néha van kevés néha semmi, nem tudom hogy most akkor ez valami kaja vagy mondjuk valami más.

Szeretném kivizsgaltatni csak az orvosom nem elérhető most.

2020. dec. 30. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
#2: Igen, a szezámmag tipikusan az egyik ilyen étel, nagyon megtévesztő tud lenni.
2020. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!