Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy idős személyen végrehaj...

Ha egy idős személyen végrehajtanának egy fejátültetést, és a fej egy fiatal testre kerülne, akkor a fej is megfiatalodna?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még nem volt példa embereken végrehajtott sikeres fejátültetésre, de elméletben már dolgoznak rajta, és szerintem pár éven belül a gyakorlatban is kipróbálják.
2021. márc. 7. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért is fiatalodna meg?
2021. márc. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amugy van benne valami..
2021. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sejtek mégis mitől fiatalodnának meg?
2021. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sejtek mindenkinél ugyanannyi idősek, 7 évente minden sejted kicserélődik. Az öregedés tudomásom szerint a másolási hibák miatt van, már nem ugyanazt a sejtet kapod vissza, hanem egyre több hibával ellátott másolatát..
2021. márc. 7. 08:51
 5/7 irisz25 válasza:
Úgy gondolom, hogy a sejtek már nem tudnak úgy "megfiatalodni" a fej részén függetlenül a test állapótától. Mégiscsak az agy a felelős a sejtmegújulásért én úgy feltételezem. Persze a véráramlás megújul ezáltal talán valamennyivel élettel telibb lesz az arc, javulhat a haj növekedés. Persze külső hatásokkal is lehet javítan az arcon az valamennyit segít. Gondolok lézeres kezelésekre, botox, ránctalanítók. Stb. Valamennyire látható lenne az arcon, hogy egy egészséges fiatal testet kapcsoltak hozzá, az biztos.
2021. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak mint erdekesseg:

[link]

2021. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfiatalodna. De előbb még meghalna.
2021. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!