Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiányzik a rivotril?

Hiányzik a rivotril?

Figyelt kérdés
Nyáron haveromtól vettem 5 ezerért 100 szem 2 mg-os rivot. Az az 1 hónap valami eszméletlen jó volt, soha nem unatkoztam.. Reggel bevettem 2 szemet kapcsoltam zenét, és 2 óra hosszáig elvoltam. Most eszembe jutott az az időszak, és levagyok törve.. Mit csináljak?
2021. márc. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Elvonó..
2021. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi miatt miért kéne elvonóra mennem? :D
2021. márc. 8. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu lesz a tavaszi szünet, keresd fel a haverod...
2021. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy jó hangulatjavító, de inkább az okát kéne megtalálni a szomorúságodnak vagy a letörtségednek. Nagyon könnyen függővé tesz (vagy már tett is). Inkább igyál pár sört.
2021. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már azóta nem szedem, de azt mondták idegbeteg voltam tőle.. Én nekem az az egy hónap kimaradt valahogy. Nem emlékszem semmire
2021. márc. 8. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
rövid távon jó megoldás, de ha hosszú távon nemtudsz nélküle meglenni, akkor elvonó, terápia, vagy magas önkontroll kell, és simán le lehet szokni. hidd el az élet annélkül is tud csodás lenni.
2021. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!