Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elutaznék mamához, aki nagyon...

Elutaznék mamához, aki nagyon hiányzik, és jó ötlet-e?

Figyelt kérdés
Ugye jelenleg van ez a koronavírus, és már napok, hetek óta agyalok azon h utazzak e mamához....Nagyon szeretném, és direkt nem járok ki bárhova,mert tényleg komolyan gondolom....Mostohatesóm hétvégente jár mamához, aki általános iskolába jár ahol sok a tömeg...Meg pár barátom is mamájával élnek, és gyakran másokkal találkoznak, és úgy érzem nekem meg kell tennem, h elutazzak mamához...Mit gondoltok erről? Bármit elfogadok...

2021. jan. 11. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy beteg. Menj.

Ha tudod, hívd fel elötte telefonon. Kérdezd meg mit szólna hozzá, ha meg látogatnád.

Onnantól a kettőtök dolga.

2021. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg előtte elmehetsz teszteltetni magad, ha attól megnyugszol.
2021. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kulfoldon csinaltattam 1 tesztet.(korhazi vizsgalathoz) Amikor el akartam kerni az eredmenyt, az aszisztensno annyit mondott, hogy akkor amikor megcsinaltak a tesztet negativ voltam, de ha be szall most a liftbe nem jelenti azt, hogy az is marad. Nem is kaptam meg az eredmenyt. Ennyit a tesztrol, pont ezert nem is ertem mi a francnak eroltetik utazaskor.
2021. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj ezért tesztelni, nem leszel vele előbbre. A pcr teszt a betegséget okozó vírusmennyiségnél érzékenyebb, de ha épp előtte fertőződtél meg, azt még nem mutatja ki. Inkább vigyázz, h ne kapd el a vírust, és főleg, h ne add tovább mamádnak. Viseljetek maszkot, ne lógjatok egymás arcába, hazaérve és minden sajátarc-érintés előtt-után mossatok kezet, fertőtlenítsétek a kilincseket, csapokat, és szellőztessetek. És igen, szerintem is látogasd meg, mert a magány + az állandó, gerjesztett félelem is kártékony neki!
2021. jan. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!