Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fülemen?

Mi lehet ez a fülemen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja a fülkagylómon (nem a fülcimpán, nem a hallójáratban) megjelent egy pici duzzanat (pattanáshoz vagy szúnyogcsípéshez tudnám hasonlítani), ami kis piszkálás után szúró fájdalommal elkezdett gennyedzeni. Ez többször is lejátszódott, aztán elmentünk vele fül-orr-gégészetre, ahol többféle kenőcsöt is javasoltak, de nem tűnt el a dudor azóta sem. Most a másik fülemen, illetve ugyanezen is érzek még egy-egy ilyesmit, és félek, hogy valami komolyabb betegség lehet.

2021. márc. 9. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz ezt megmondani, de nem lehet, hogy egész egyszerűen csak pattanás?
2021. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem múlik el...
2021. márc. 9. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem szokott ilyen pattanás szerű lenni a fülemen, fájni is szokott ha sokat piszkálom, de ha békénhagyom akkor max egy hét alatt elmúlik.


Nem vagyok szakértő, de lehet hogy csak pattanás. Esetlek egy bőrgyógyász többet tudna mondani.

2021. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már többször pattanás a fülemben, fülemen. Én ilyenkor jódozni szoktam pár napig és hamar leszárítja.
2021. márc. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!