Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől remeghet a kezem?

Mitől remeghet a kezem?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom, hogy már mitől remeghet a kezem. Enni rendesen szoktam (kb naponta 2500 kalóriát). Koffein tartalmú italokat nem nagyon iszok, csak nagyon ritkán. Alkoholt is kb havonta 1-2-szer bulikban. Cigizni abszolút nem szoktam. Nem tudom mennyire fontos de vékony vagyok, nem feltűnően de rajta vagyok a hízáson. (19/l, kb 160 cm, 50 kg) Heti 2-szer szoktam lovagolni, néha azon kívűl otthon szoktam erősíteni. (De nem hiszem hogy izomláztól lenne, az nem olyan vészes.) Olyanoktól szokott remegni ha egy kézben tartom a kezem, vagy ha valamit húzni kell (gondolok itt pl a hevederre mert lovagolok), vagy ha 1 kézben fogok egy bögrét vagy lábost, vagy ha valamire nagyon precízen oda kell figyelni. Gyógyszereket nem szoktam szedni, max C vitamint meg néha Magnéziumot. Beteg nem voltam

sérülésem sem volt. Idegeskedni, stresszelni szerintem nem nagyon szoktam.

Szerintetek mitől lehet ez? És mit tegyek ellene? Egyek valamit? Vagy szedjek rá valamit (ha igen mit és hányszor)? Vagy mit csináljak?



2021. márc. 11. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködés okozhat kézremegést, hasmenést, izzadást, fogyást, szapora pulzust, kidülledő szemek miatt látásromlást. Esetleg kérj beutalót pajzsmirigy hormonokra.
2021. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire eszel egészségesen? Amikor remeg, jó lenne mérni egy vércukrot.
2021. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!