Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért halad lassan az oltás?...

Miért halad lassan az oltás? Mi kellene ahhoz, hogy 1 hét alatt a világ lakosságának 60-70%-a be legyen oltva?

Figyelt kérdés

December óta van oltás. Most március közepe van, mi a fene tart eddig?

Nem 0-24h-ban készítik az oltásokat?

Kevés a gyár? 1 mobil gyárat felhúzni 2-3 nap, max 1 hét. Lazán kész kellne mr lennie elegendő vakcinának.

Március van, és még minidg 10% az átoltottság. December óta.



2021. márc. 11. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Az lenne a jó, ha nem lenne oltás.
2021. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
az ám biza
2021. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ja, hogy egy mobil gyárat és hozzá gyártókapacitást felhúzni max. 1 hét? Ezt eddig miért nem mondtad?:O Most a cégek és országok vezetői a fejüket fogják, hogy erre nem gondoltak...
2021. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, ezt már akkor jobban át kellett volna gondolni, amikor még messze volt a vakcina. Ehhez képest sem a gyártás nem elégséges, sem a logisztikai része, sem az oltás sebessége. Szóval semmi. Erre rá kellett volna állítani 100 céget, akik 1 hét alatt legyártják az összeset, aztán 1 hétig az eü személyzet 50%-a 0-24-ben kizárólag olt és már kész is.
2021. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én én vakcinám 4deci vodka, mellé 5 sör, heti kétszer. Én biztos nem adatom be.
2021. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5: nyilván jobb a lélegezteto gépen meghalni vagy még esélyt se kapni arra mert nincs kapacitás.
2021. márc. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
5. A tömény pia sok mindenre gyógyír, jól írod és még mellékhatás sincs, max jobb kedved lesz. Idióta aki ilyen vírusos időbe esténként nem iszik minimum egy kortyot :)
2021. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most keményítettek, május végéig kötelező hétvégén és ünnepnap is oltani a dokiknak, különben több százezer Ft-ra is megvághatják őket. Én mondjuk úgy tudtam nem május végén van húsvét (amire mindenkit beoltanak...) de ezek szerint tévedtem.
2021. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérlek szépen. Azért nincs kész, mert nem az a lényeg Magyarországon, hogy az ember be legyen oltva, hanem az, hogy álljanak a stadionok, meg az összes többi f@..ság,amiből a drága nagyságos urunknak a zsebét tömhetjük.

Én is inkább iszok n a pi egy kupi a házi páleszt,meg néha elrágcsálok egy gerezd fokhagymát. De ilyen aztsemtudommibőlkészül valamivel biztos nem oltatom be magam.

Az a helyzet, hogy nem tudjuk, majd ki nevet a végén. Azok, akik beoltatták magukat, és tényleg élhetnek, vagy azok, akik nem, és nem halnak bele, a mellékhatásokba...

2021. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz csoda kellene. Eleve a logisztika önmagában sokkal bonyolultabb, mint hogy ilyen gyorsan elérhessük az átoltottságot. Nemhogy legyártani ilyen sok oltóanyagot. Nincs is elég orvos és gyógyszerész. A háziorvosok a mostani tempót is alig bírják tartani az oltások beadásában.
2021. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!