Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Egész nap fájt a fejem, konkrétan reggel 6-kor arra keltem hogy szét akar szakadni. Bevettem egy fájdalomcsillapítót, utána egy picit kezdett jobb lenni aztán egy órával később ugyanúgy fájt mint reggel.

Egész nap nyomást érzek a fejemben, néha az arcom is eldugul (mint amikor arcüreggyulladásom volt pár éve) és olyankor még jobban fáj az egész teteje a fejemnek. Párom szerint ezzel már rég menni kellene az ügyeletre, most megnyugtattam azzal hogy ha holnap is fáj akkor elmegyek, de nem szeretnék. Szerintem felesleges fejfájással orvoshoz menni, de tényleg nagyon fáj és nekem sosem szokott fájni a fejem. Mit csináljak? Nem néznek hülyének az ügyeleten ha azzal megyek be hogy fáj a fejem?


2021. márc. 15. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ügyeletre, fejfájással? Ez még viccnek is rossz. Vegyél be fájdalomcsillapítót és ha dugul az orrod használj orrcseppet. Lehet náthás leszel és előtte fájhat erősen a fejed és arcüreged. Ha nem múlik hívd fel a háziorvosod, ő majd megmondja mit tegyél.
2021. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!