Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek lázas vagyok.?

Mit tegyek lázas vagyok.?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta lázas vagyok egy pici szárazköhögésem is van mit tegyek ilyenkor? Koromat nem árulom el mert akkor az oldal törli a fiókomat. Anyukámnak nem szóltam nem merek mert azt hinné hogy koronás vagyok és úgy tudja hogy már meggyógyultam mert ezelőtt volt egy kis náthám de abból kigyogyultam. Online órára is lázasan ültem oda a tanár se tudja hogy beteg vagyok és amikor hideg rongyot tettem a homlokomra akkor jobb lett picit. Most megint belázasodtam ha esetleg valakinek van valami tanácsa hogy mitől mehetne le a lázam az írjon kérdés alá de privátban is írhatok nyugodtan.

#láz #szárazkohoges
2021. márc. 16. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak, semmi értelme eltitkolni.
2021. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az miért baj, ha anyukádban az is felmerül, hogy koronás vagy és esetleg kicsit jobban odafigyel rád?
2021. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító? Hideg vizes fürdő?
2021. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha titkolod, hogy beteg vagy, konkrétan szàndékosan jelentesz életveszélyt másokra. Elhiszem, hogy nem vagy még 18, de ennyire ostoba 9 évesen se legyen már valaki.🤯🙈
2021. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ha anyukámnak elmondom akkor a bátyám azt fogja mondani hogy koronás vagyok már egy köhögésre vagy egy náthára is azt mondja hogy koronás az ember.
2021. márc. 16. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van?😂 én is voltam koronás :(
2021. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó. És? Esetleg lesz esélyetek nem szétlihegni másokra a vírust. Bár igazad van: az a lényeg, hogy a bátyád ne mondhassa, hogy koronás vagy, szóval szerintem puszilgasd meg őt is meg a déditől a pénztáros néniig mindenkit, mert akkor azt gondolják majd, hogy biztos egészséges vagy, hisz ha beteg volnál, nem tennél ilyet. Üdvözlöm anyukádat, remélem sok ilyen kis zsenit hozott a világra👍
2021. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!