Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki egy háztartáson belül élt...

Aki egy háztartáson belül élt koronás személlyel, az elkapta tőle?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő múlva, ha nem akkor hogyan csinálta, hogy nem?
2021. márc. 18. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok.
2021. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan immunrendszer ami egyáltalán nem fogékony a koroavirusra ezert, ha egy légtérben is voltak, nem biztos, hogy elkapta. Van egy bizonyos lapangasi időszak, amikor már beteg és fertoz viszont rajta nem látszik és lehet egész ,, betegsége" alatt se fog.

Ez senkin nem múlik, hogy a elkapja vagy nem, az szervezeten múlik minden

2021. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
El, 2-3 nap múlva.
2021. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteitek voltak?
2021. márc. 18. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én (16) és anyám (45) mindketten elkaptuk egyszerre október vége fele, nagyon ramatyul voltunk pár napig, apám (48) semmit nem érzett meg belőle. Egy olyan napja volt, amikor kicsit rossz volt a közérzete, meg fáradt volt, de utána semmi baja nem volt.
2021. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Íz és szagérzékelés volt? Láz?
2021. márc. 18. 11:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Anyósomékról tudok mesélni, ők novemberben kapták el.


Após (85) egész nap otthon ül, a mama (69) pedig óvatos, mindenhova maszk, kesztyű, fertőtlenítő etc társaságban járt.


Aztan após orvoshoz került, ahol a biztonság kedvéért csináltak egy covid tesztet nála. Pozitív lett.


2 nap múlva hazaengedték. Semmi baj nem volt, csak pozitív volt.

Fitt, jó kondiban lévő anyóska pedig megszenvedett vele rendesen. Pár nappal később a hazaengedtés után lázasan feküdt az ágyban, köhögött, fulladt, szóval rendesen átment rajta. Após, aki tényleg csak ül és semmit nem csinál a háznál, teljesen jól elvolt, és hümmögte, hogy ez a fránya covid. közben pedig szegény mama "haldoklott" a nagyszombában :D


Végül 2 hét hét után elmúlt a láza, a köhögése pedig másfél hónappal később (karácsonyra) szűnt meg teljesen.

2021. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, anyós főzni se tudott rendesen, mi vittünk nekik kaját, és beakasztottuk a kerítésre.


Ha fel is tudott kelni az ágyból, nem tudott főzni,se íz, se szag.

Após semmi, tényleg semmi. Íz, szag, minden funkcionált.

2021. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Páromnak láza volt, 2 nap múlva íz- és szaglásvesztés, izomfájdalom. Nekem eleinte nehézlégzés, szárazköhögés, másnap láz, 2 nap múlva íz- és szaglásvesztés. Tüdőmet éreztem.

Amúgy nem volt olyan durva, mint ahogy hangzik, nekem egy influenza 10x rosszabb.

2021. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es nálatok ki kitől kapta el, mennyi idő múlva jöttek a tünetek?
2021. márc. 18. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!