Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki egy háztartáson belül élt...

Aki egy háztartáson belül élt koronás személlyel, az elkapta tőle?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő múlva, ha nem akkor hogyan csinálta, hogy nem?
2021. márc. 18. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én kaptam el tőle, ő meg szerintem munkahelyről. 2-3 nap múlva jöttek a tünetek. De amíg nincs tüneted, nem vagy fertőző, én a 74 éves főnököm mellett voltam naponta, és nem kapta el.

Párom asztmás, de nem lett baja. Én nem vagyok az, de éreztem a tüdőm. Amúgy kb. 5 nap alatt kijöttünk belőle, aztán még pár napig gyengék voltunk de ennyi.

Az ízlés és szaglás se rögtön megy el (nekem 2 napra rá az első tünettől számolva), de ha úgy hívod fel a háziorvost hogy lázad van, de érzed az ízeket, b.szik elküldeni tesztre. Páromnak antibiotikumot írtak fel... A háziorvosok meg az ÁNTSZ hülyesége rosszabb volt, mint a korona.

A páromat majdnem otthon tartották még +10 napig, mivel elsőre nem küldték tesztre, hanem felírtak neki antibiotikumot, és mire elküldték tesztre már jobban volt és negatív lett az első tesztje. Levettek meg egy tesztet, és közölték, ha az negatív lesz, +10 nap karantén lesz, mert ÉN visszafertőzhetem (mikor tőle kaptam el mi a logika ssss). 20 nap táppénzt nem minden munkahely visel el!! Ezért 2 napig imádkoztunk, hogy a 2. tesztje pozitív legyen, mert akkor a 10. nap letelte után szabadulhat.

Csodálatos élmények.

2021. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 "De amíg nincs tüneted, nem vagy fertőző"


Mi a helyzet a tünetmentesen fertőzőkkel?

2021. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: Jogos. 😂
2021. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam huzamosabb ideig egy légtérben covidossal, mindkét alkalommal negatív lett a tesztem. erős az immunrendszerem vagy nemtudom, bár az is lehet hogy valamikor tünetmentesen átestem, ki tudja
2021. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!