Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért akarok dagadt lenni?

KristofbB kérdése:

Miért akarok dagadt lenni?

Figyelt kérdés
16/f vagyok és már nagyon régota bejön ha egy fiu dagadt vagy kövér és én is vágyok arra hogy az legyek, de valamilyen szinten nem akarok, de csak azért mert tudom hogy rossz. Visszont mikor látok egy dagad srácot arra vágyok hogy én is az legyek és ez már vagy 2-3 éve tart. Végre elkezdtem hizni 65 voltam összel de a koliban fogyat 3 kilot és karanténban hiztam 10 et és most ilyen 73-74 vagyok és 180 cm magas. Kérlek ne trolkodjatok én se trollkodok. Aki gondolja irhat privátban is.

2021. márc. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Keress fel egy pszichológust, haver.
2021. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább izmosodni akarj. Ha hízni akarsz az egészségtelen viszont ha elkezdessz kondizni gyúrni akkor megizmosodsz és sokkal jobban fogsz kinézni mint dagadtan
2021. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz a dagadt sracokra aztán már nem is akarsz az lenni!😉
2021. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Do it! Aztán majd amikor a súlyodon viccelődnek, máris nem lesz olyan jó.

Főleg majd mikor jönnek még az egyéb betegségek mellé, még jobb lesz.

Ha annyira nagyobb darab szeretnél lenni, akkor izmosodj inkább. Nehezebb, több idő ugyan, de egyrészt egészséged szempontjából jobb, másrészt pedig a hentes is a vásárlót látja benned és nem az eledelt.

2021. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
Úristen beszélünk privátban, én is ugyanilyen vagyok csak már 110kg, együtt hizhatnank
2022. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szívesen ismerkednék ilyen srácokkal, mint a kérdező.
2023. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!