Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedjek ha hízni akarok...

Mit szedjek ha hízni akarok de úgy hogy ne dagadt legyek hanem izmos és egybe nagy darab?

Figyelt kérdés
Nem rég úgy döntöttem 17/f évesen hogy hízni akarok mert ebből elegem van....folyton baszogatnak meg stb!....ezért van az a kérdésem hogy milyen port vagy bàrmit tudtok tanàcsolni ami 2hónap allat feltudna vinni egy 80-90kg ra úgy hogy ne dagadt legyek egyébként 63kg vagyok és 176cm ! Nehezen hîzok és gyors az anyagcserém szàlkàs vagyok !előre is köszönöm a vàlaszokat nagyon fontos ez nekem !!!

2017. jún. 11. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

semmi ilyen csodaszer nem létezik

sportolni kell, gyúrni kell, amihez ajánlott a fehérje turmix

de önmagában az se ér semmit

2017. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

63ról 2 hónap alatt 80-90-re egyszerűen irreális

gyúrással 63ról 64-65re, ez a reális

2017. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tomi35 ***** válasza:

Akkor ha jól értem, 2 hónap alatt kellene egy 20-30 kiló színizmot felszedni.Nagyon nem reális.Tömegelni csak izomra nem lehet.

Velem történt ilyen, hogy 68 kilóról 95 kilóra felhíztam 4-5 hónap alatt, de akkor gyógyszereket kellett szednem pánikbetegség miatt.(Cipralex és Mirzaten) De végig gyúrtam így végülis előnyömre vált.

2017. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Atya isten, ahhoz képest hogy majdnem felnőtt vagy nagyon el vagy tévedve, nem ártana ha olvasnál kicsit.


30 kg-t nem lehet felszedni két hónap alatt. Még zsírból se, izomból meg pláne nem, teljesen irreális. 4-5 kg izomért is hónapokat kell dolgozni. Vannak kiegészítők amik segítik az izomnövekedést, de ezek sem csodaszerek, edzés nélkül ezek sem használnak.


Ha 30 kg-t fel akarsz szedni akkor években gondolkodj, ne két hónapban. Ha teljesen átalakítod az étrendedet és nekiállsz edzeni akkor két hónap talán arra elég hogy észre lehessen venni a változást, többre nem.

2017. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Jajaja, vannak ilyen "porok", csak a heréid meg fürjtojás méretűre sorvadnak tőlük.
2017. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

most, hogy elolvastad a hozzászólásokat és kicsit reálisabb a kép, javaslom, hogy kezd el az edzést

légy türelmes és csináld keményen előbb-utóbb meg lesz a haszna

2017. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél felszedni 2 hónap alatt 30 kiló izmot, akkor el kell, hogy szomorítsalak. Nekem 2 év alatt sikerült felszedni 5 kiló izmot. Neked szerencséd van a magasságodat tekintve, mert én 168 centi vagyok. Ne akarj nehezebb lenni, mert a gerinced fogja bánni. Ha 50%-al megterheled, 2 év alatt olyan gerincsérved lesz, hogy ordítani fogsz a fájdalomtól. Fogadd el magad úgy, ahogy vagy!Nem leszel több ha növeled a súlyodat ilyen mértékben. 16/f
2017. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!