Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet? (Segítség!)

Miért lehet? (Segítség!)

Figyelt kérdés
Már körübelül fél éve egy olyan problémával küszködök, hogy nagyon nehezen tudok koncentrálni a feladatokra. Az eszem mindig máshol jár, és ugyan olvasom és próbálom megérteni a feladatokat, nem megy. Ez a tanulmányi eredményeimen is meglátszik. Amikor pl nekiülök a mateknak, kinyitom a könyvet és összeszorul a gyomrom a rengeteg szám láttán, nekiállok, de nagyon hamar kétségbe esek és egy furcsa érzés fog el. (Ez nem mindig volt így, ahogyan a kérdés elején is leírtam, kb fél éve kezdődött). Mi lehet ez? Hogyan tudok rajta túllenni?

2021. márc. 19. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit alszol átlagosan?
2021. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Nezz utana: mindfulness


Ez segithet :)

2021. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 átlagosan olyan 7-et/8-at, szóval szerintem azzal nincs gond...
2021. márc. 19. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a matematikánál fordul ez elő, akkor valamiféle félelem gátol abban, hogy koncentrálhass rá. Először kezdődött a tanulmányi eredmények romlása vagy fordítva?
2021. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, nem kifejezetten csak a mateknál, de az tény, hogy ott a leggyakrabban. Mindig van bennem egy olyan érzés, hogy nem tudom, és nem is fogom megérteni a dolgokat, és inkább mindig kibúvókat keresek. Nem tudom igazán megmondani, hogy melyik kezdődött először... bár szerintem inkább fordítva.
2021. márc. 19. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alapokat kellene átvenni. Folyadékfogyasztás, alvás rendszeressége és minősége, stressz, káros anyagok használata stb.
2021. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve a legfontosabb: mi változott fél évvel ezelőtt? A legkisebb változás is a probléma forrása lehet.
2021. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!