Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kik azok az okosak akik még...

Kik azok az okosak akik még mindigbeadatnák maguknak az Astrazeneca vakcinát?

Figyelt kérdés
Nos van 2 olyan ismerősöm aki azt mondta, hogy még ezek után is azt akarja beadattni. Hogy érted gyakorlatilag már most a rövidtávú melkekhatások nagyon rosszak vajon mi lehet a hosszú távú melkekhatása?! Sőt mennyien mekhalnak már most tőle mi lenne még később. Komolyan kinek kell még mindig ez a xar? Már a legtöbb országban beakarjak teljesen tiltani. Érted az oké, hogy valaki megbizik valamelyik oltasbsn de azért annyi eszetek legyen már, hogy nem abba ami már most gyilkos. Akkor ott van a CureVac vagy Johnson & Johnson. Ezek jó minőségűek, biztonságosak akkor oltakozzatok ezekkel!

2021. márc. 22. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Es neked konkretan mi kozod van masok dontesehez?
2021. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Köszönjük a felvilágosítást! Gondolom ebből doktoráltál, meg a "mekhalásból"
2021. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Járványban meghalnak több millióan, nem is beszélve a már bizonyított hosszabb távú következményekről, szövődményekről=jáj biztos hazugság kamu hiszti influenza

Oltástól meg rettegnek pár eset után.

Még nem regisztráltam, de már nagyon unom a sok ostoba barmot, aki pár cikk elolvasása után diplomás virológusnak, orvosnak hiszi magát és erőszakosan téríteni akar. Minap olvastam olyat, hogy család beterrorizálta a nagymamát, ne merjen oltakozni, erre szegény titokban elment. Utána ott szidták szerencsétlent. Ezek már tényleg agybeteg emberek.

2021. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
15:46 A koronába meghalt eddig 2,7 millió ember a 130 millió emberből akiken eddig megfertőzödtek a virustol 96 millió ember pedig felgyógyult. Én is voltam covidos. Oké utána meg 2-3 hétig valóban fáradékonyabb voltam. De a jó vitamin kúrám miatt utána megint teljesen a régi lettem. Viszont az ilyen vakcináktól mint az astrazeneca 100x ennyien fognak meghalni. És sokkal többet fogtok szenvedni mint a koronátol. És senki nem akar megtiltani semmit. Ha akarjátok menjetek és adassátok be azt. Csak azt a dolgot nem értem, hogy valaki, hogy lehet olyan buta, hogy ezek után úgy akarja pont ezt beadattni, hogy már bőven elég rossz dolgot lehetett hallani róla.
2021. márc. 22. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

4

Te ilyen lato kepessegekkel rendelkezel? Vagy milyen statisztikabol szurted ezt le? Jo lenne, ha nekunk, tudatlanoknak is megmutatnad.

2021. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

"mekhal". Aztaku. rva.


20 millió oltás után 5 trombózis. Oda ne rohanjak. Még a fogamzásgátlótól is nagyobb eséllyel patkolok el, mégis szedem vagy 4 éve.


Azért, mert te debil vagy, még nem mindenki az.

2021. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Remenytelen az agyi kapacitasod.
2021. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Az egyik legfájdalmasabb dolog az életben: elviselni a nagyon buta embereket, akik okosnak hiszik magukat.


Szerintem ez a kérdés nem érdemel választ, a kérdező nem lesz képes semmit fefogni.

2021. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

"Kedves" Kérdező!

Te a médiából táplálkozol, és sajnos mindent el is hiszel neki. Pontosan az ilyen emberek azok, akik azt hiszik magukról, hogy az ő véleményük a tuti. Érdemes azonban nem csak otthon ülve olvasgatni, hanem máshonnan is tájékozódni. Nekem egy csomó orvos ismerősöm mondta azt, hogy mindennel csak pfizer-rel nem, mert semmit nem tudunk róla, a bejuttatott fehérje a saját fehérjével nem mindig fér el, ezért évek múltán autoimmun betegséget okozhat. És én elhiszem nekik, mert különböző helyről, különböző orvosok mondták. Az Astrazenecához pedig annyit, hogy ha esetleg beszélsz nyelveket, érdemes a bbc-n és német oldalakon is informálódnod, mert azt nem tudom tudod e, hogy a Pfizer/Biontech meg akarta venni 2014-ben az Astrazenecát. Most is adott neki ajánlatot, és érdeke, hogy minél rosszabb hírek keringjenek a cégről, mert a részvények már 20%-ot estek. Politika? Lehet, nem tudjuk.

Neked jogod van a véleményedhez, nekem meg jogom van neked azt írni, hogy erőteljes véleményalkotás helyett tessék tájékozódni több oldalról, mert akkor máris árnyaltabban látja az ember a helyzetet.

Semmi sem fekete-fehér, és még sokat kell még tanulnod az életről.

2021. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

16:15 Én nem csak az alapján tájékozódok amit a kormány mond, meg amit random emberek írnak itt-ott. Hanem nekem is vannak orvos ismerőseim. És ők mondták, hogy szinte minden nap érkezik bejelentés, hogy az Astrazeneca oltás utáni pár nap vagy hét múlva rosszul lett vagy meghalt valaki. És ha ez nem lenne elég én ismerek is ilyen embereket, 3-4 embert. Ismerek olyat is aki a moderna miatt került bajba. De csak 1 embert. De nála enyhe epilepsziát váltott ki. 1 ismerősöm, ismerőse is trombózis kapott az astrátol. Na meg 1-ik ismerősöm pedig cukorbeteg lett. És az orvosok akikkel beszéltem erről. Azt mondták, hogy a Pfizert, Modernát, Astrazenecát kerüljem. És azt mondták ha biztonságos vakcinát akarok kapni és jó védelmet is akkor ott a: Jannsen, Sputnik, CureVac, Novavax

És a kínai vakcinák is biztonságosak. Viszont az nem véd meg jól. És tényleg a másik az, hogy elvileg az Astra sem védene sokkal jobban.

2021. ápr. 1. 16:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!