Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sok ismerősöm rosszul...

Nagyon sok ismerősöm rosszul vagy a korona vírus elleni oltástól! Az a kérdésem miért engedik az embereket oltani , egy olyan injekcióval amit nem is teszteltek több évig , hanem csak pár hónapig?

Figyelt kérdés

És miért nem beszél erről a tv hogy mennyien vannak rosszul az oltástól?

Valami gyanús dolog áll itt a hátérbe , ti mit gondoltok erről?


2021. márc. 22. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
hazugság! az oltástól nem lesz rosszul senki! jelentettem a posztot rémhírterjesztés miatt, újra találkozunk a bíróságon.
2021. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
nincs is vírus.
2021. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Azt gondoljuk hogy ne a facebook-rol es youtube-rol, a random kamionsoforok meg megmondoemberek videoibol tajekozodj.


Az oltasok elvart hatasa az immunreakcio, a par napos laz, gyengeseg teljesen normalis. A tesztelesrol annyit, hogy nem, nem fel ev alatt fejlesztettek ki, a modern mRNS alapu oltas technologiajat 10 eve fejlesztik, es most eloszor vetik be. A tobbi, adenovirus alapu vagy epp a kinyirt, eredeti virust hasznalo vakcina tobb evtizedes technologia, boven volt tesztelve.


Teljesen felesleges konteokat gyartani meg gyanus jeleket keresni amiket a hatterhatalom elhallgat elotted, maximum kirohogteted magadat hogy az alufoliasisakos laposfoldesekkel vagy egy szinten.

2021. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
b@rom birka magyarok vagytok
2021. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 na meselj mar Mester, hadd tanuljunk!
2021. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Mindenhol elugatták az ideiglenes mellékhatásait. A kérdés jelentve dezinformációk terjesztése miatt!
2021. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Egy beoltott ismerősöm sincs rosszul az oltástól.
2021. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsetlen marha. A mellekhatasokrol elore el lehet olvasni a tajekoztatot. En ugy mentem oltasra, hogy mar kb 100 ismeros es csaladjatol, es az itteni angol mediabol tudtam, gyakori az egy-ket napos szar erzes. Ugymint egy influenza, csak megfazas nelkul. Fajdalom az izmokban, a nyirokcsomokban. Fejfajas. Emelyges. Faradtsag. Vacogas, es hohullamok esetleg.

Es en is megkaptam, a nyolcvan, kilencven pluszos ismerosok is. Es egy-ketto napig, kevesen meg tobb napig igy voltunk. Es?

2021. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Kb. 800 embert ismerek, aki kapott oltást. Köztük én is. 1 napos karfájdalmat, melegségérzetet, fejfájást érzett néhány ember és ennyi. Úgyhogy nem kell a pánikot kelteni, az van enélkül is. Esetleg gyere a Covid osztályra 1 napra, majd akkor meglátod, hogy hogy néz ki egy rosszul lévő ember.
2021. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szomorú szível olvasom a kommenteket amiket írtok hogy ennyire bíztok ebben az egész oltásban ( amit pár hónap alatt össze raktak ) , tegnap is egy Ukrán politikus felszólalt ebben az ügyben hogy a családját és saját magát soha nem fogja engedni beoltani , meg is van a túlnyomós oka , és a saját szememmel látom milyen rosszul van aki beoltja magát, meg kötelező maszkot hordani közterületeken! Értelmesen gondolkodjatok el ezeken az eseményeken amik zajlanak , egy rugóra jár minden ország!


És mindenkinek szuverén joga van eldönteni mit akar tenni nem kötelezhetnek rá senkit semmire, ezt inkább mondom a leg első kedves kommentezőnek aki bírósággal fenyeget engem! Gondolkozzon el hogy ez a ( gyakorikérdések.hu ) egy olyan oldal ahol az emberek olyat kérdeznek amire kíváncsiak , vagy nem jártasok benne, vagy érdekli őket , nem egyből a másiknak agresszív primitív módon neki állni mert máskép ál a dolgokhoz , a többieknek köszönöm a választ!

2021. márc. 23. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!