Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erre a kisujj "Problemara"...

Erre a kisujj "Problemara" van valami megoldas, Vagy ez normalis?

Figyelt kérdés

Tehat a bal kezemen normalisam tudom (nagyjabol) mozgatni a kisujjam,viszont a jobb kezemen meg nem folyekonyan hanem mintha pattanna vagy nem is tudom "ugrana" ha lehet igy mondani

Meg nem is tudom behajlitani ha egyenes a tobbi ujjam,csak egy kicsit..

Van erre valami tornaztato vagy gyakorlatok amiktol normalis lesz? Szerintem mar 10 eve hogy ilyen erdekes de nagyon irritalo es hatha van erre valami



2021. márc. 23. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó, hogy mondod. Én sem tudom behajlitani. Még egy kicsit se, ha a többit nem hajlítom. Egyik kezemen sem.

Mikre rá nem jön az ember.

2021. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Inkabb a gyurusujjammal van a baj de lehet azert mert az meg volt zuzodva

Eddig fel se tunt hogy ilyen bena a jobb kezem xdd

2021. márc. 23. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a többit kifeszíted és úgy mozgatod a kisujjad, persze, hogy pattan az ízület, mert a megszokottól eltérően mozgatod.

Ha nem egyesével hajlítgatod, akkor nincs ilyen - illetve a korábbi zúzódás miatt lehet, nekem pl. az egyik mutatóujjam "akad be" így.

2021. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!