Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van más is aki biztos nem...

Van más is aki biztos nem oltatja be magát? Ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés

Én azért nem, mert:


1, nem vagyok veszélyeztetett.

2, már átestem rajta.

3, feleslegesen nem terhelem a szervezetem egy septiben összedobott vakcinával.



Aki oltatbi akar, az oltasson, van vakcina, mindenki saját sorsa kovácsa, ha ő fél, nem akarja elkapni, oltasson.


Ez az én álláspontom, a tiéd micsoda?



2021. márc. 26. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
82%
első kettő ugyan az
2021. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
39%
1-3
2021. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
64%

3

Még hozzá tenném, félek hogy meddőséget okoz

2021. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
28%

Igazán nem lényeges az álláspontod, idövel aki nincs beoltva, az nem lesz élet- és munkaképes, nem veszik fel sehová dolgozni, nem mehet el sehová, nem tömegközlekedhet, nem tud bevásárolni - szóval rá leszel kényszerítve arra, hogy beolttasd magad.

Viszont annyiban egyetértek veled, hogy EGYELÖRE nem olttatom be magam, megvárom, amíg az oltások kellöen megbízhatóak lesznek. De végleg elkerülni nem lehet.


Mellesleg az oltásnak nem csak az a célja, hogy az illetö ne kapja meg a fertözést, hanem föleg az, hogy másokat nem tudjon megfertözni.

2021. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez így van utolsó, amit kétlek, mert hiába a média hazudozása sokan ellenzik az oltást, akkor ez mégiscsak a fenevad bélyege.
2021. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
28%
Az én álláspontom az, hogy örülök, hogy te ilyen erős immunrendszerrel rendelkezel, viszont a nagyszüleim és a többi 65-70 feletti ember nem. Úgyhogy légyszíves oltsd be magad, ne fertőzd az időseket össze-vissza. Köszi
2021. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
67%

Mindhárom pontoddal egyetértek, valamint a #3-as válaszolóhoz hasonlóak tartok attól, hogy vagy meddőséget okoz vagy ártani fog a leendő gyermekemnek.


#4-nek: Feleslegesen fested a falra az ördögöt, bár mindannyiunknak vannak hasonló félelmei.

2021. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

"föleg az, hogy másokat nem tudjon megfertözni."


Akkor azok oltassák be magukat, akik nem akarnak megfertőződni.


"gazán nem lényeges az álláspontod, idövel aki nincs beoltva, az nem lesz élet- és munkaképes, nem veszik fel sehová dolgozni, nem mehet el sehová, nem tömegközlekedhet, nem tud bevásárolni - szóval rá leszel kényszerítve arra, hogy beolttasd magad."


Ez biztosan nem így lesz!

2021. márc. 26. 19:21
 9/66 anonim ***** válasza:
47%
Pucika, a szuk kis latokorod azonnal eldobnad, ha a difteria, gyermekbenulas, tuberkolozis, tifusz esatobbi itt cirkulalna, mert a szuleidet megkerdeztek volna.
2021. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

"Az én álláspontom az, hogy örülök, hogy te ilyen erős immunrendszerrel rendelkezel, viszont a nagyszüleim és a többi 65-70 feletti ember nem. Úgyhogy légyszíves oltsd be magad, ne fertőzd az időseket össze-vissza. Köszi"


Jobb ötletem van! Mivel van oltás és mindenki beoltathatja magát aki fél, veszélyeztetett vagy csak meg akar felelni ennek a narratzívának, oltassa be magát a nagyszülőd és azok az idősek, akik így döntöttek! És akkor nem fogom őket megfertőzni ;)

2021. márc. 26. 19:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!