Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van más is aki biztos nem...

Van más is aki biztos nem oltatja be magát? Ha igen, miért nem?

Figyelt kérdés

Én azért nem, mert:


1, nem vagyok veszélyeztetett.

2, már átestem rajta.

3, feleslegesen nem terhelem a szervezetem egy septiben összedobott vakcinával.



Aki oltatbi akar, az oltasson, van vakcina, mindenki saját sorsa kovácsa, ha ő fél, nem akarja elkapni, oltasson.


Ez az én álláspontom, a tiéd micsoda?



2021. márc. 26. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Még egyszer el ismételem! Felnőtt emberek vagyunk, nem a gyámunk az állam, És mivel van vakcina, innentől kezdve teljesen illegitim az a feltevés, hogy amiatt nem állhat vissza a normális élet, mert sokan nem oltanak, ugyanis mindenkinek szíve joga, hogy oltat e, vagy sem és mit kezd az életével! Mindenki a saját sorsa kovácsa, nem én fogom beoltatni magamat az ismeretlenért, oltassa be magát ő saját magáért! Ha nem így tesz és meghal, az csakis az ő hibája nem az enyém! Ha én úgy döntök, hogy felakasztom magam, akkor úgy döntök, és ez mindenki másra is vonatkozik! Aki akarja oltassa be magát aki nem azt hagyják békén!
2021. márc. 27. 08:07
 42/66 anonim ***** válasza:
20%
Azért félsz a meddőségtől, mert az ilyen egysejtűeknek, mint te, csak egyetlen életcéljuk van: a szaporodás.
2021. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
47%
Hagyjuk már ezt a hülyeséget a vakcinában van minden remény és hogy ez majd megfogja állítani a vírust. Minden dolog mögött van valami és a legtöbb esetben a politika a hatalom és a pénz van. Állítom hogy ez mögött az egész vírus meg vakcina mögött a politika a hatalom és a pénz áll. Mert hogy nem magától robbant ki a vírus az is tuti. Le merem fogadni megint úgy lesz minden mint tavaly, egész nyáron nem lehet majd hallani covidrol meg halottakrol meg mindenki oda megy ahova akar de szeptember 1.-töl,egyből lesz egy csomó hallott meg be lesz zárva minden. Eléggé intelligens egy vírus nem? Magyarország egy tipikus birka nép, úgy vezetnek meg minket a politikusok ahogy akarnak.
2021. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
18%
#43, téged se az eszedért tartanak, gondolom neked már kiette az agyad.
2021. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
59%
Csak megjegyezném csendben, hogy az orvosin általános orvosokat képeznek. Ez azt jelenti, hogy minden szakterületről rendelkezniük kell egy alaptudással. Pl. ezért van, hogy háziorvosi ügyeleten rendelhetnek már diploma után. Ebből következik, hogy Merkeli és Szlávik sem laikusok a témában. Sőt utóbbi infektológus, ami lehet számodra ismeretlen szó (de ne személyeskedjünk lehet csak nem néztél utána). A biztonság kedvéért leírom, ez a fertőző betegségekkel foglalkozó szakterület. Azt már hozzá sem teszem, hogy nem csak ők ketten álltak ki a vakcinák mellett, csak nyilván nem rakhatnak be minden egyes szakértőt a TV-be. Ez inkább az ellentáborra igaz, mert az ő számuk igen csekély az egészségügyisek közül. Mindenesetre feltétetelezem, hogy te kedves kérdező nem vagy orvos/virológus/epidemiológus (javíts ki ha tévedek), mert ez az oltassa be magát, aki nem akarja elkapni hozzáállás ez elég laikus gondolkodásmódra utal. Nem véletlenül vannak KÖTELEZŐ oltások. Nincs kedvem leírni, hogy mi az a nyájimmumitás stb. Tudom, hogy leperegne rólad. Tényleg bárcsak tudnád, hogy egy oltások nélküli világban hányszor de hányszor hagyott volna már cserben az a jó kis immunrendszered. Azt már nem is említem, hogy hány olyan vírusrt ismerünk, amik hosszú évekkel a fertőzés után is hatással vannak a szervezetre, míg oltások terén nincs ilyen tapasztalatunk. A vírustól nem féltek de komolyan?
2021. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
77%
Én egyáltalán nem félek. Az oltásnak a védetsége sem tartana örökké, hiszen egyszer mindenkit utol ér a halál. Minek féljek olyantól amit úgysem lehet meg akadályozni. Ha a vírusba kell meghalnom akkor abba halok bele. Túl nagy problémát nem csinálok belőle.
2021. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Azon esetleg már elgondolkodtál, hogy nem véletlenül van az a jelenség, hogy mindenki máshogy gondolj a dolgokat, mint te?

Lehet, hogy nincs igazad a témában?

Figyelj, én mindig beismerem, hogy csak az én szakmámhoz értek, ezért ha elromlik az autóm, elviszem autószerelőhöz, múltkor tönkrement a bojler, hívtam szerelőt hozzám, ha házat veszek, elmegyek közvetítőhöz, ügyvédhez. És képzeld, ha beteg vagyok, akkor hallgatok az orvosra. Nehéz lehet ez a felfogás azoknak, akiknek 0 önbizalmuk van, de én nem azért vagyok nagymenő, mert mindenkitől mindent jobban tudok. Kicsit több alázat és mások tudásának elismerése csodákra képes és az életben is előrébb visz.


Ui: Ja, és Szlávik profnak pont ez a szakterülete.

2021. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
54%

Mekkora kamu, hogy csak a kérdező gondolja máshogy. :D Az ország legalább 60 százaléka nem fogja magát beoltatni.

Nehogy már a behazudott média hírek statisztikái alapján ítéljünk. :D

Ez a tipikus elnyomó duma, hogyha nem vagy orvos akkor már nem is lehet véleményed.

Hát pedig szerencsére sokaknak van és nem fognak ilyen-olyan szereket magukba szúratni, csak hogy néhány birkának megnyugodjon a lelkecskéje. Egyébként jelen esetben pont hogy inkább közgazdásznak, vagy egyéb szakembernek kell lenni, hogy az egész járvány, világ politikai oldalát vizsgáljuk. Aki ezt kihagyná belőle az nem tudom hol él.

2021. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
57%

#48

Egy szóval sem mondta senki, hogy ha nem orvos vagy, nem lehet véleményed. Azt mondtam, hogy én képes vagyok elismerni más tudását és belátom, hogy ehhez jobban ért. Máshoz meg én értek jobban. Az én pici lelkivilágomnak ez nem okoz fájdalmat, hogy beismerjem.

2021. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
53%

Ti tényleg azt a jelentős, sajnos a mai világot befolyásoló dolgot, amit úgy hívnak, hogy gonoszság nem akarjátok felfogni?!

Elismerem, hogy egy orvos meggyógyítja az eltört rokon lábát amit én nem tudnék, elismerem, hogy megmentett mikor régebben a kórházba kerültem, elismerem, hogy tudja milyen betegségre milyen gyógyszert adjon, és én ezt nem tudom, mivel nem végeztem orvosit.

De mindez nem zárja ki, hogy meg legyen tévesztve, félemlítve, vagy hogy ne legyen képes kivonni magát a politikai nyomás alól. És ez tény. Ennyi. Az hogy ti ezt homokba dugott fejjel nem akarjátok felfogni, arról nem tehetek. De valóban kényelmesebb meseországban élni, csak sajnos a valósággal ti is szembesülni fogtok. És minél előbb annál könnyebb lesz.

2021. márc. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!