Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak en szerintem fura a...

Csak en szerintem fura a hatam vagy nem kep lent?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 28. 05:54
 1/8 anonim válasza:
73%
Teljesen normális. Ha nem mondasz okot nem tudni, hogy miért gondolod furának. Talán enyhe gerincferdülésed lehet, hogy van. Kep alapjan bal kezes vagy valószínűleg ha nincs tukrozve a kep, mert a bal hátad valamivel izmosabbnak tunik, bar ez kep alapjan nem kijelentheto. Lehet ez fura neked. Ez úszással vagy megfelelő konditermi edzéstervvel könnyen helyrehozható.
2021. márc. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jobb bordaívedet látni a balt nem, és mintha bal oldalt be lenne dagadva egy részen. De amúgy slégon van a tested, ha teljesen háttal készítetted volna a képet úgy talán jobban objektív lenne, így lehet szimplán a slég testhelyzet produkálja ezt a látványt.
2021. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár lehet az inkább az izom amit bordaívnek láttam.
2021. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vszeg a bal oldalad be van állva picit, gerincferdülésed sztem lehet vmennyi.

Masszorhoz kéne menned

2021. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Balra convex scoliosis, magyarul gerincferdülés, ezen kívűl elhízás. Más baj nincs.
2021. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bal vállad lejjebb van és a laposkád jobb oldalon erősen kiáll.
2021. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit küldtél képet privátba ott meg úgy néz ki mintha a jobb válladdal lenne valami. Jobb oldalt a vállad alatt van egy enyhe duzzanat. Szerintem itt oszd meg mert én nem vagyok orvos és fentebb írtak inteligensebb választ is. Talán ők többet tudnak mondani.
2021. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 valaszolo nekik is elkudltem
2021. márc. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!