Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a fogmutet...

Mennyire fáj a fogmutet gyulladt fog esetén? Kibirható?

Figyelt kérdés

Az van hogy a lég elől lévő fogamat fogják kimüteni, fentről. Vajon a zsibbaszto mennyire fáj fent elől? Amúgy gyulladt fognal hat a zsibbaszto?

Hova és hány injekciót fogok kapni. És az van hogy borzasztóan félek a tűtöl és a fájdalomtól és nagyon kicsi a fájdalom küszöböm.



2021. márc. 29. 02:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Már az injekciókat is zselével érzéstelenített helyre kapd, az ínybe és a szájpadlásba, de nem lesz kellemes.

Hogy mennyire hatékony, az attól függ, hogy hol van a gyulladás, és milyen mértékű. Lehet, hogy semmit nem fogsz érezni, lehet hogy fájni fog.

2021. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*kapod
2021. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2 köszi


De akihez én járok az nem használ ilyen gélt. Eléggé be van gyulladva a fogam körül és a fogam is be van.

2021. márc. 29. 07:04
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem fogsz belehalni.


Nekem gyulladt gyökerű bölcs.fogat szedtek ki. Egy ponton volt marha kellemetlen, ott fájt, ahogy húzta, de ez van. A pár napig szedek antibiotiumot nem volt opció, sos műteni kellett, mert kettétört.

2021. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát nálam se opció a pár napig szedek antibiotikumot.

Azt mondta az orvos hogy ez már sürgős eset nem lehet csak úgy halogatni.


Mára volt is idopontom de nem mentem el.

2021. márc. 29. 17:30
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor viseld a következményeit.

Na az lesz majd igazán durva.

2021. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát tudom hogy nem lesz kellemes mert már így is úgy fáj hogy éjjel nem tudok aludni tőle és enni se nagyon .


De félreértés ne essék azért nem mentem el mert egész nap rosszul voltam és délutánra már annyira rosszul voltam hogy anyum ki kellett hívja a mentőt.

Most jelenleg is infúzióval fekszem a sürgősségin.

2021. márc. 29. 19:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Elhisszük.
2021. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ki mit hisz de telleg jól lett volna elmenni és megszabadulni a fájdalomtól de nem tudtam.


De nagyon remélem hogy minél hamarabb ki kerülök innen és akkor el megyek rögtön. Addig is itt kérek valami fájdalom csillapítot

2021. márc. 29. 20:16
 10/16 A kérdező kommentje:

De amúgy nem tudja valaki hogy sürgősségin van e szájsebész vagy valaki aki megcsinálja.

Nagyon rosszul vagyok így is és még ez a fogfajas is rá tesz egy lapáttal.

Szeretnék már meg szabadulni ettől.

2021. márc. 29. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!