Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "nanotechn...

Anonimkrd kérdése:

Mi a véleményetek a "nanotechnologiás maszkokban megbújó pondrókról amik bele fúrják magukat a testedbe? És azokról akik ezt így elhiszik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 10:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

1-es kérdésed:

Gondolod, hogy egy gyár minden egyes alkalmazottját beavatják majd, ha az a cél, hogy valami csúnyasággal fertőzzék meg a maszkokon az embereket?


2-es kérdésed

Pofonegyszerű: azért, mert nem évekkel ezelőtt kezdték ezt a nanoszálas dolgot csinálni, hanem csak mostanában, mióta a nagy elit ritkítani akarja a népet.

2021. ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Rengeteg cég van. Egyik besározná a másikat ha lenne rá valódi ok..ez 100%
2021. ápr. 2. 11:10
 23/33 anonim ***** válasza:

22

Igen, ebben van valami. Csak a kérdéskör arra a feltételezésre alapszik, hogy a "disznóságot" a gyárban csinálják a maszkokkal. És mi van, ha utólag, függetlenül a gyáraktól? 🤔

2021. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én Ukrajnában élek. Üzletekből élünk... több 100 maszkot adtunk már el és mindet közvetlen a gyárból vásároltuk. Ma is egy olyat néztem át és ott volt benne az a szösz...de nekem teljesen csak egy cérnadarabkának tűnt
2021. ápr. 2. 11:23
 25/33 anonim ***** válasza:

24

Figyelj, megértem, hogy a te tapasztalataidból kiindulva nem tudod elképzelni, hogy hogy lehetséges az egész. Ha csak egy pillanatra feltételezzük, hogy igaz az, hogy nanoférgekkel akarnak minket megbetegíteni, nekünk egyszerű embereknek nincs lehetőségünk kideríteni, hogy pontosan mikor, hol, hogyan csinálták a maszkokkal ezt. A kísérletet otthon vízzel és egy jó mikroszkóppal bárki elvégezheti. De a hogyanokat kideríteni egy komoly nyomozói munka, mint egy bűnügynél.

Az, hogy a te próbálkozásod (ami tényleg értékelendő) nem azzal az eredménnyel végződött, mint sokezer más emberé világszerte, ahhoz nem tudok hozzászólni. Ha készítesz róla egy videót és nyilvánossá teszed, ahogy mások is, akkor lehet elemezni, lehet róla diszkutálni.

2021. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
51%

Nanoférgek, te jó ég...


Az oktatási rendszer reformja szükséges. Fizikából, biológiából és matematikából a nép nagyrésze hülye mint a föld.

2021. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hivatalosan is elismerik már, hogy férgekről van szó avagy hogyan válik a szövetszál napok alatt féreggé 😀😀


[link]

2021. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

27

Pár napja megmagyarázták,h azok a mozgo valamik szöszök... Akkor mégse? Mégiscsak férgek? Döntsék már el. Na mindegy, én maradok a friss levegőnél szájkosár helyett!

2021. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ebben az a gusztustalan, hogy az emberek felfedezik ezeket a szálakat, ami mozog, és a "szakértők" rögtön cáfolják. Aztán mikor már nincs más út, kiáll valaki, aki elmondja ugyanazt, amit már mindenki tud, ha nem teljesen idióta agymosott
2021. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Elég vicces, hogy valaki csont nélkül elhiszi, hogy a billgécc az 5G csipek agyalapi mirigybe juttatása és a mérgező oltás kifejlesztése után most már nanoférgeket is pakol a maszkokba, de azt még mindig nem hiszi el, hogy a covid létezik és belehalnak emberek.

Arra nagyon jó ez a helyzet, hogy a facebook ismerőseim közül az összes ilyen hülyét töröljem aki hasonlót oszt meg. Legalább tudom, hogy aki marad, annak az iq-ja meghaladja Forrest Gumpét.

2021. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!