Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ha gyakran...

Mit jelenthet ha gyakran érzek füstszagot, ha nincs is füst?

Figyelt kérdés
Évek óta, teljesen össze-vissza előfordul, hogy füstszagot érzek magam körül, legtöbbször esténként, éjjel. Ezek nem szoktak túl erőteljesek lenni, viszont tegnap éjjel arra ébredtem, hogy majdnem belefulladtam a füstszagba, amit a férjem nem is érzett. Futkoztam fel alá a házban, mert azt hittem kigyulladt valami, de szerencsére nem. Nem dohányzunk, de nem is dohányszagú ez a füst. Ablak sem volt nyitva.
2021. márc. 31. 19:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok. Megpróbálok időpontokat szerezni, most még háziorvoshoz is csoda bejutni. Gyógyszert amúgy nem szedek semmit. Itthon már agydaganattal riogatnak a családtagok.. (sajnos előfordult a családban).
2021. márc. 31. 19:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jó, ha elmész kivizsgálásra, de egyébként nem lehet, hogy valamelyik szomszéd fával fűt, és neked érzékenyebb a szaglásod, mint férjednek? Vagy nem csak otthon jelentkezik?
2021. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulmukodes okozhat fantom-szagokat. A tobbi tunetet olvasd el, te tudod, mennyire illik rad.
2021. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!