Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől érzek füstszagot az...

Mitől érzek füstszagot az orromban?

Figyelt kérdés

Olyan szagot érzek az orromban erőteljesen mintha valaki dohányozna mellettem. Most az utóbbi 10-15 percben annyira erősen érzem, hogy még szinte a tüdőm is irritálja.


Azonban senki sem dohányzik a házban, soha nem szívtam én sem egy szálat sem és a szomszédok közül sem szívja senki. Ajtó, ablak zárva, sőt általában este, zárt ablakok mögött érzem.


Utoljára akkor éreztem furcsa szagokat mikor koronavírusos lettem de abból már több mint egy hónapja kigyógyultam.


Mi okozza szerintetek?



2020. dec. 6. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy melléküreg-gyulladásod van/kezdödik, arra jellemzö
2020. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Nézz körül a lakásban. Lehet tényleg ég valami és az nem vicc.

Nekem volt olyan hogy napokig éreztem a füst szagot, de sehonnan nem jött be. A gépem tápja volt zárlatos. Egyik rokonomnál szintén volt hasonló, ott az egyik lámpa vezetékje égette belülről a fát, de nem kapott szerencsére annyi oxigént higy kigyulladjon az egész, hanem csak füstölt.

2020. dec. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 Nem sok minden tudna itt égni, ráadásul a szag jön velem.


#1 Erre talán már nagyobb esély van, köszönöm a válaszokat :)

2020. dec. 6. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Na ez érdekes. Ősszel volt pár nap, hogy nem éreztem szagokat, ízeket, de semmi egyéb. Azóta időnként én is cigiszagot érzek, pont ahogy leírod. Már gyanakodtam covidra, de semmi más tünet, szóval elhessegettem.

Van valami fejlemény azóta veled? Írj kérlek, nagyon érdekelne.

2021. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Változott valakinél a cigifüst érzéses állapot? Kiderült mi okozta? Július végén Covidos voltam, szag és ízérzés vesztéssel. 10 nap után rendbe jöttem. Most viszont 4 napja cigifüst szagot érzek. (4 nappal ezelőtt összejövetelen voltam, ahol zárt helyiségben többen is dohányoztak. Nem tudom lehet e összefüggés..)
2022. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, nekem elmúlt, azt hiszem. Legalábbis régen jött már elő. Nem derült ki, szerintem lábon kihordtam egy covidot még sz elején.
2022. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Köszönöm hogy írtál. Voltál a panaszoddal valamilyen vizsgálaton?
2022. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam. De úgy tudom, már van szaglásklinika.
2022. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm szépen. :-)
2022. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!