Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ha gyakran...

Mit jelenthet ha gyakran érzek füstszagot, ha nincs is füst?

Figyelt kérdés
Évek óta, teljesen össze-vissza előfordul, hogy füstszagot érzek magam körül, legtöbbször esténként, éjjel. Ezek nem szoktak túl erőteljesek lenni, viszont tegnap éjjel arra ébredtem, hogy majdnem belefulladtam a füstszagba, amit a férjem nem is érzett. Futkoztam fel alá a házban, mert azt hittem kigyulladt valami, de szerencsére nem. Nem dohányzunk, de nem is dohányszagú ez a füst. Ablak sem volt nyitva.
2021. márc. 31. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hallucináció. Említsd majd meg az orvosodnak!
2021. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írja. Sokan azt hiszik, hogy a hallucináció egyenlő a látomással, pedig nem, a többi érzékszervvel is ugyanúgy lehet hallucinálni, mint a szemmel.
2021. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Néha én is érzek füstszagot közvetlen magam mellett, de elmúlik pár perc alatt. Amúgy szellemek jelenlétére is utalhat.😅😝👻👻
2021. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
A szellemek látomása is hallucináció. :)
2021. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az energiának különböző minőségben és dimenziókban eltérő tulajdonságai vannak.

Pl a fény egyes minőségének lehet virág illata, stb.

Amit te érzel, az valamilyen negatív energia, ami vagy belőled, vagy valamiből körülöted néha kiáramlik, és te ezt egy másik érzékelési síkon is megérzed. Ezt mások is megérezhetik, -ilyen értelemben ez egy objektív megtapasztalás- de elég kevés ember képes ezt megérezni.

2021. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

5

Nem, a jelenlegi tudományos álláspont szerint ez hallucináció. Kérlek, legalább ezt a kategóriát ne szennyezd a baromságaiddal, arra van az ezotéria. Ha pedig hivatalos forrásod, bizonyítékod is van rá, akkor pedig kéretik megosztani!

2021. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2021. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegrendszeri, neurológiai probléma, ahogy írták hallucináció, téves érzékelés, észlelési zavar. Nekem nyugtató elvonás alatt volt ilyen kb 2-3 hónapig, mellette benzin/ gázolaj ízűnek éreztem a kenyeret, zsömlét. Átmenetileg torzul az érzékelés, érzékszerv. Hasonló, mint amikor álmában robalyt, durranást hall az ember, amire felriad, de természetesen semmiféle durranás nem volt. Orvosnak el kell mondani, valószínűleg neurológiára fog beutalót adni.
2021. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7

Látod te a kategóriát? :)

2021. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellékhatás is lehet, ha szedsz esetleg valamit, érdemes megnézni a mellékhatásokat.

Vagy egy korábbi betegség szövődményeként is jelentkezhet. Pl. Nekem évekkel ezelőtt volt egy csúnya influenzám. Visszamaradt arcüreg gyulladás, ami krónikussá vált. Bár fájdalmat nem, de fura szagot állandóan éreztem. Fül-orr-gége szakrendelésre érdemes elmenni. Ha ott nem találnak semmit akkor neurológia.

2021. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!