Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A heroinra és a kristály...

A heroinra és a kristály drogra első használat után már rá lehet szokni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 12:12
1 2
 11/12 Ruby04 ***** válasza:
0%

Mert egyáltalán nincsenek barátaim, csak egy, ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ. Ő segít. Az emberek undorítóak, hazudnak, átvágnak, visszaélnek a jóindulatommal, de kiépítettem magamban azt, hogy reggel, ha bemegyek a mh-re, bezárom az ajtót, és ha kopognak, úgy teszek, mintha nem hallanám. Sokszor nem is hallom, mert zenét hallgatok.

Nem szeretem az embereket (amint ezt leírom, már hallom, h beindulnak a fogaskerekeid, h engem sem), csakhogy én ezt már nem is várom el. Tudom, hogy mi ennek az oka, nem az, hogy nyúlszájam van, vagy férgek mászkálnának az arcomon, de vmiért én erre vagyok kárhoztatva. Jobb így egyedül. Mondjuk már elég rég nem cöpiztem, de az opioidokat nagykanállal tömöm magamba.

Azért nem lettem függő, mert annyira szar a magyar H, hogy gyakorlatilag senki sem válna függővé tőlük.

Eleinte zavart a teljes aszexualitás, de hogy jön egy - akár egy 18 éves, szuper alakú, szép pónemű nő egy jó lövéshez? Igazándiból ami most teljesen berántott, az a metadon. IV.

2021. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Önmagában az uj típusú designerekről nagyon kemény dolgokat lehet hallani. Azonban mindig az azon rétegen belül kell megvizsgálni/felmérni a függőségi potenciálját. Az egyik haverom ismerősének :) volt szerencséje már top minőségű klasszikus drogokat kipróbálnia és azért más így képet alkotni és mérlegelni, hogy melyik milyen szempontból durvább. Mintsem egy olyanból mint pl egy átlag bulizó 18 éves aki szeret felnizni minden hétvegén akkor sem találkozott még javarészt igazi lasztival csak az olcsóbb-silányabb analogokkal. Pl egy igazán nagy tisztaságú, jó minőségű(nem felütött!!) mdm@ sokkal nagyobb boldogságot at mint az összes designer egy két kivételével de attól nem kell tartanod, hogy azt fogsz kapni az utcán gipsz jakabtól.

Csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Ha valaki sajnos olyan életminőségben él, a nyomorban akkor bármire képes rákapni és mindenki tudja aki kicsit benne van, hogy pl a szinti kannákat illetve katinonokat (3-mmc, 4-mmc, 4-mec vagy ezeknek a kémiailag széthackelt változata vagy ezeknek a keveréke stb stb) nagyrészt(kristályok)nem minden esetben de túlnyomó részt az a bizonyos réteg használja. Az ismerősöm ismerősének volt szerencséje, mint átlag középosztálybeli azért jobb életminőséggel rendelkezve kipróbálni sok nagyon jó minőségű dopaminerg-szerotoninerg szert és egészen biztos benne, hogy ezek az új designer koppintások néhol nagyon jól le vannak másolva de az igazit egyszerűen, azt a flasht egyik sem tudja adni. Ha képes is rá akkor fél óráig max de az sem olyan és a lecsúszója szarabb mint annak amelyik nagyobbat ad. Az igazi meg órákra beadja. A kristály(ezalatt lassan több száz vegyület) önmagában nem addiktívabb mint egy mezei spuri, mondjuk már ez is butított mint sok esetben minden sajnos. Amikor valaki azt mondja, hogy a kristálytól ölni lehet(ami igaz is) de nem a szer miatt hanem az olyan típusú használóktól. Az “acceciggi tesóm” nekik úgy működnek a designerek(mert másra nincs pénzük) mint egy katalizátor ami az elnyomott pszichés vágyakat hozza a felszínre, ezért a legtöbb serkentő partydrog az entaktogén(társas kapcsolatokat könnyítő) tulajdonságokkal bír. Ez így van minden embernél aki használ. Olyan kapukat nyit meg az emberekben amiket józan állapotban az egójuk és gátlásaik nem engednének. Pl elfolytott vágyak, újraélt traumák vagy sok esetben ha nem egészséges használóról van szó akkor agresszió, harag, düh legtöbbször azért mert ő is áldozat volt valahol, a családjában, vagy rendszerint bántalmazták stb és ilyenkor van a gebasz mert pszichostimuláns hatása alatt ha elborul egy alapból instanil személyiség abból nagyon könnyen megvan a baj, pszichózis könnyen kialakulhat már akár az első alkalomtól egy ilyen használónál. Már vannak olyanok is akiknek nem kell nyomatni ehhez semmit :D 60-70% a használó pszichéjén múlik, hogy az az adott cucc önmagában milyen lesz neki. Gyerekek mielőtt bárki bármit kipróbál azelőtt szánjon egy kis időt önmaga megismerésére.

2021. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!