Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik covid elleni védőoltást...

Melyik covid elleni védőoltást szeretnéd, és miért, melyiket nem és miért nem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már tökmindegy, csak valamit szeretnék, hogy utazgathassak.
2021. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eü dolgozó vagyok, Pfizert kaptam. Más nem volt, így ezt "választottam".
2021. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En Pfizernek jobban orultem volna, de Astra Zenecat kaptam es osszel lesz a mutansokra booster, harmadik szurinak, beadatom akkor. Angliaban elek. Nagyon faj, hogy anyukam nincs otthon beoltva.
2021. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Scream85 ***** válasza:
100%

Én egyelőre kivárok az oltással, esetleg akkor szánom rá magam, ha tényleg olyan mértékben korlátozva lennék a későbbiekben.

Ebben az esetben ha választanom kell akkor Pfizer, Moderna, Sputnyik közül választanék.

2021. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sinopharmot és Szputnyikot nem kaphatok az enyhe de tünetmentes epilepsziám miatt. A doki a Pfizert és a Modernát javasolta, de kérdés, hozzájutok-e. Lehet csak Astra lesz.
2021. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem , mert nincs halalos járvány , 30 súlyos mellékhatása mellett a halal is beficcen . Aztán mentő főápoló ismerősök szerint az 1 és 2 oltások után megteltek az osztalyok mert aki injekcioztak az lett c19 beteg . Vagy a súlyos mellekhatások miatt hoztak be mentővel . Olvass a neten nezz be az s.o.s beoltottak ! Facebook nyilt csoportba , ott névvel adatokkal teli a sok tragikus beszámoló !
2021. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!