Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden bajom van, mégsem találnak semmit sem?

Figyelt kérdés

Minden baj alatt azt értem, hogy tényleg minden bajom van. De most kiemelek egyet, ami nagyon ijesztő, azt, hogy a szív környékén állandóan fájdalmat érzek már lassan 1 éve + hirtelen magas szívverés is előfordul gyakran.


Voltam vérvételen, ott egyetlen egy eltérés sem volt. Voltam 2x EKGn, ott sem volt semmi, voltam maszek szívultrahangon, ott azt mondták makk egészséges vagyok.. Ennek persze örülök, de akkor miért érzek fájdalmat még mindig?🙁


(btw. Elkezdtem edzeni, és tudni kell h nagyon rossz az állóképességem, így nyilván nem bírom jól elsőre a terhelést, de utána is mindig fáj a szívemnél..)


+ Érdekességek: állandó hangyás látás és fejfájás miatt is voltam kb. 5 szemészeten, ott se találtak semmit. Agyi MRen is voltam 2x, ott sem volt semmi😂 Már megőrülök, hogy akkor miért vannak ezek a tünetek..


Valaki help..



2021. ápr. 2. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom téged is kicsinál mentálisan ez a járvány
2021. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meglehet, mert azóta vannak a tünetek🙁
2021. ápr. 2. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is elképzelhető hogy be beszéled magadnak. Nem tudod lekötni a figyelmed, valószínűleg járvány miatt többet vagy otthon és felborult neked is a megszokott életed sokkal több dolog vett körül lehet akkor is láttál hangyásan de nem volt időd vele foglalkozni vagy észre sem vetted. Most meg hát ...:D nekem is néha van ilyen sőt... Inkább lekötöm a figyelmem csinálok valamit és elmúlik :) .


Ui: még a wc-ben lévő csempe fugáról is enni lehetne 😂😂😂😂 plusz bármilyen péksüteményt elkészítek... 😂😅

2021. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pszichologus lehet segitene, ha a bajod nem szervi eredetu
2021. ápr. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Hipochonder vagy. Ha nem vigyázol megutàl a háziorvosod és akkor se foglalkozik majd veled ha tényleg bajod lesz. (Tudod, van az a történet a farkast kiáltó fiúról...)
2021. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a stressz meg a vírus helyzet miatt. Lehet csak be képzeled.
2021. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, köszönöm szépen nektek!☺️
2021. ápr. 6. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szív fájdalmam ès vissza vezethető pajzsmirigy betegsègre (nekem szívfájdalommal derült ki hogy pajzsmirigy beteg vagyok) viszont mèg a stressz is hozzá járulhat, erre ajánlom a citromfű teát.
2021. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Reflux okozhat szívfájdalmat és mellkasnyomást is.
2021. ápr. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!