Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológus nélkül hogy...

Pszichológus nélkül hogy jöjjek rá a problémáimra, és annak megoldására?

Figyelt kérdés
Hogy elemezzem magam? Hogy kezdjek neki az önismeretnek, meg ilyesmiknek?
2021. ápr. 3. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a bajod?
2021. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid, akik már évek óta ismernek és akikben megbízol, tőlük kérdezd meg, hogy mi a véleményük, min kellene változtatnod szerintük és miért.
2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek barátaim. Valamint nem szeretném hogy egy random ember mondja meg min változtassak:c
2021. ápr. 3. 13:19
 4/14 anonim ***** válasza:
De mi a konkret panaszod?
2021. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szomorú, frusztrált, kedvtelen, önbizalomhiányos,szorongó vagyok xD

hirtelen ennyi jutott eszembe

2021. ápr. 3. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na latod, megy ez neked. Sikeresen elemezted magad. Ezekkel mehetsz pszichologushoz.
2021. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kur*va hasznos vagy
2021. ápr. 3. 13:31
 8/14 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy magányos vagy. Ki kell nyitni a világ felé (járvány alatt pont nem lehet), átlépni a saját árnyékodon, kishitűségeden, az önbecsapó "nekem úgyse sikerül, én értéktelen vagyok" érzésen. És bizony, egy pszichológus segít rajtad, ő is jó lassan, egyedül nem tudod megoldani, kell valaki, aki biztat, meghallgat, kísér ezen az úton, továbblök, ha elakadsz - ez a pszichológus. Önsegítő könyvek és előadások is valamire jók, pl Almási Kitti: Bátran élni, de az kevés.
2021. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7. na, látod máris találtunk egy újabb tulajdonságot: humorérzék hiánya. Ezt is lehet fejleszteni.
2021. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem humorommal nincs nagy baj...
2021. ápr. 3. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!