Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi uh, vérvétel, tüdőszűrő,...

Hasi uh, vérvétel, tüdőszűrő, méhnyakrákszűrés?

Figyelt kérdés

Kicsit hypochonder 29éves nő vagyok! Minden kis folton, szúnyogcsípésen, puklin, apró kis fájdalmon, fülzúgáson, új anyajegytől megijedet... 🤒🙄 Kb egy éve kezdett kialakulni nálam ez a probléma.

A fent említett vizsgálatokon mimdegyiken 3 hónapon belül voltam, mindenhol mindent rendben találtak. (6-12 havonta elmegyek rájuk.)Lenne még valami vizsgálat ahova félévente/évente megéri elmenni ezeken kívül csak hogy megnyugodjak? Vagy nagyjából ha ezeken nincs eltérés, nem kell túl izgulnom magam!? 😬

Pszichologushoz készülnél, de nem fogad közvetlen, én meg nem vagyok a videóchat híve.. 😏 Szóval mi lenne az a vizsgálat, ami még fontos lenne?



2021. ápr. 5. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anyajegyszűrésre is elmegyek évente.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Májbiopszia, vastagbéltükrözés. Vagy inkább egy pszichiáter.
2021. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Azért 1 mondattal sikeresen lesöpröd a valódi problémát....


"Pszichologushoz készülnél, de nem fogad közvetlen, én meg nem vagyok a videóchat híve.."


Te mentális beteg vagy, pszichológusra minimum, talán pszichiáterre is szükséged van. Az hogy minek vagy a híve, totál irreleváns. Persze húzhatod ezt a témát, de 1 percet ne aggódj, csak úgy mint más kezeletlen betegség, a mentális betegség is rosszabbodik kis idő elteltével. De várd meg míg szomatikus tüneteid lesznek, szédülsz minden nap meg okádsz, kíváncsi vagyok akkor is annyira fontosnak fogod tartani, hogy nem vagy a videóhívásnak a híve...


És nem, nem vagyok bunkó, csak őszinte, úgyhogy a saját érdekedben keresd meg a MEGFELELŐ szakembert és kezelést, mert gondolom ha a fogad fáj akkor sem a bőrgyógyászhoz mész.

2021. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!