Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha negatív lesz a tesztem én...

Ha negatív lesz a tesztem én mehetek bárhová?

Figyelt kérdés

Egyik csaladtagomat beoltottak rá 9 napra pozitív lett a tesztje és karanténba kerültünk ennek már lassan vége lesz (hivatalos papírt semmit nem kaptunk), de most más van szarul akinek ha csinálnak tesztet valószínű pozitív lenne. Ha vele együtt csináltatok én is és negatív lesz én mehetek attól még hogy ő pozitív? (egyik ismerős mesélte náluk így volt nekem kicsit fura)


Az olyan válaszokat légyszi hagyjátok hogy nem bírsz ki 10 napot? Mert nem, november óta be vagyok zárva 1 hónap és vizsgázom ami előtt rámférne egy kis pihenés barátokkal lenni, elmenni a párommal valahová kirándulni (nem tömegbe),szóval aki ilyen választ adna próbálja ki heti egyszer kimehet a lakásból, de többször nem 5 hónapon keresztül 😉



2021. ápr. 5. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy háztartásban élsz vele és úgy lesz pozitiv akkor sajnos nem mehetsz sehova.
2021. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
A negativ teszt nagy esellyel fals negativ. De teged nem zavar, ha masokat megfertozol. Mit kell tanacsolni? Ne legyen buntudatod? De, legyen.
2021. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem kértem tanácsot választ kértem, attól aki volt már ilyen helyzetben ill tudja hogy működik ilyenkor.

A negatív teszt nagy eséllyel fals? Szóval akkor h vki bemegy az utcáról tesztet csinaltatni és negatív lesz az nagy eséllyel kamus negatív? Érdekes elgondolás 🤔

2021. ápr. 5. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minden pozitív tesztnél újra indul a 10 nap karantén. Nálunk én lettem pozitív, férjem, gyerekek, szüleim indítottak 10 nappal. Aztán apukám is pozitív lett, akkor a már letelt 6 napból újra indult a család 10 nappal. Én nem kerültem újra karanténba. Sőt, nekem járt le legelőször, mert nekem az első tünetektől számoltak, a többieknek a pozitív teszttől. Hozzáteszem, hogy kedden éjfélkor lejárt a karanténom úgy, hogy kedden délután teszteltek.
2021. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!