Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID védőoltás beadása után...

COVID védőoltás beadása után halt meg hozzátartozód?

Figyelt kérdés
Nálunk ez történt, azóta megválaszolatlan kérdések mérgezik a lelkem és nem értem az egészet...

2021. ápr. 6. 07:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
75%
Ismerőseim körében 4 ember halt meg az első oltás után maximum 2 héten belül, és ez nem kamu.. Senki ne mondja már hogy ez véletlen, biztos mind beteg volt, hagyjuk már, előtte egyik se volt beteg. A korosztály pedig 30-70 között
2021. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
46%
Pár utcában ismerősök közül - Ápoló főiskola mellett 32 éves biztonsag kedvéért kérte 2 nap múlva iszonyat kinok között meghalt , tüdőembólia . Otthonba megerkezett a körzeti oltani mindennap 1 hetig hullott aki megkapta , akik nem élnek . Szomszéd 70 éves kért vakcinákt péntek megkapta hetfő gyors infarktus elvitte . Kórház mentő is kerülendő . Ismerős megfazott , ostoba család ráhivta a mentőt , kisebb lázat mértek tiltakozott de bevitték , majd sms küldött hogy infúziózzák az intenziven . Nem lehetett utana elérni . Két nap múlva hívta őket az osztaly hogy kómaban gépen , 3 nap után meghalt . Nezz be az s.o.s oltás facebook és orvosok a tisztanlatásért oltadkárosultakat keresnek oldalra ....
2021. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
27%
22. Ez szörnyű!!! Miért nem írja meg ezeket a sajtó vagy a híradókban miért nincs egy szó??
2021. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
21%
22-es: a kórházi veszélyek közismertek, viszont te komolyan a tüdőembóliát és az infarktust az oltás számlájára írod? Érzek itt némi tájékozatlanságot...
2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Biztos már benne volt a vírus, amikor beoltották, mert két hétig is lappanghat, ezért olyan veszélyes, és ezért fertőződik meg olyan sok ember, mert a másik nem tudja, hogy ő már fertőz, mert nincs tünete.
2021. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
57%
Szüleim orvosok mindketten (belgyógyász, aneszteziológus) egyikük sem veszi fel a vakcinát, és nekem se meg tesómnak se engedik, csak értenek hozzá, biztos oka van
2021. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Ismerősöm aneszteziológus, felvette.

Igaz, nem ebben az országban él, nem ugyanazt hallja..

2021. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
18%
Én meg orvos vagyok, magamnak is beadattam, ahogy az összes egészségügyis munkatársam is, és simán beadattam a páromnak, szüleimnek is.
2021. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
23as # mert a tv nem azert van hogy neked segitsen , fanatizal rémít tukmál gagyi reklam cuccokkal hatalom szócsöve . De keress kormanyinfokra mikor mond maganak ellent a Merkeli Szlavik Müller stb elszóljak magukat.
2021. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
84%
24es kutyát sem érdekli a vélemenyed , 28 azt hazudhatsz amit kedved tartja , de ha koppansz a vakcinák utó és főhatásai miatt te dolgod lesz senki másé .
2021. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!