Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID védőoltás beadása után...

COVID védőoltás beadása után halt meg hozzátartozód?

Figyelt kérdés
Nálunk ez történt, azóta megválaszolatlan kérdések mérgezik a lelkem és nem értem az egészet...

2021. ápr. 6. 07:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
30-as: 24-es vagyok. Miből gondolod, hogy a te véleményed többet ér, mint az enyém?
2021. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
62%
Nem tartalmas érdemtelen , szimplán nem érdekel azoké akik semmi mást csak a hivatalos állandó váltakozó hazugságot fogadják el igaznak dogmaként . Zárt logikatlan önmagának ellentmondó híresztelesnek legalis hisztériakeltésnek cenzurának propagandának bedőlnek mert a fizetett mellébeszélők hitelesen hazudoznak . Neked van egy átmeneti meggyőződésed , nekem is , nem cél és nem vezetne eredményre a másik észheztérítése . Ezért .
2021. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

20-asnak!

"hogy emiatt rögtön fosni kelljen az oltástól?"


Ilyet senki nem állított egy percig sem. Csak tényeket közöltem. Sajnálom, hogy csak ilyen szavakkal tudod kifejezni magad.

2021. ápr. 7. 17:30
 34/44 anonim ***** válasza:
20 as egy tipik narancsköd
2021. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Fideszes, sőt, kevés olyan ember van, aki nálam jobban gyűlöli a jelenlegi kormányt. Ellenben orvosként rendelkezem némi egészségügyi ismerettel és kicsit jobban belelátok a valódi COVID helyzetbe.
2021. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért lett politikai kérdés ? Balosok jobbosok vegyesen oltakoznak meg elutasitják . Fekete Gy és Gy F stb állítólag megkapta ahogy a kormanyzó emberek .
2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

"Mi a bánatért lett politikai kérdés ?"


Ezt én sem értem. Ha erre lettem volna kíváncsi, akkor az annak megfelelő

kategóriába teszem fel a kérdésem.


Ebből is lehet látni a gyűlöletkampány sikerességét. Sajnos.

2021. ápr. 8. 03:48
 38/44 anonim ***** válasza:

Vam egy fb csoport, ahol orvosok valaszolnak.

Semmi mast nem tudnak irni, csak hogy barmelyik jo.

Csak kozben meg olvasok csomo ilyet. Csak kozben ok is beoltatjak szuleiket...

Csak kozben gondolomjo lenne nekik aldozatok aran is, ha csokkenne a nyomás...

2021. ápr. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Van Facebook nyilvános csoport is ahol a beoltottak számolnak be a mellékhatásokról, háát elég vegyes, érdemes beleolvasni. Bizony vannak komolyabb mellékhatások is
2021. ápr. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
A kamu járvány üzlet , a korlátlan korrupció jele az hogy kórházak megkerdezik hogy x 100 ezret adnak ha aláirják a hozzátartozók hogy halott c19ben hunyt el . Másik jele hogy a ostoba es jellemtelen celebek reklamozzák milyen jó a szuri és az orvosok extra pénzt kapnak ha folyamatosan böknek . De ott a normál oldal aki kételkedik vagy beszamol hogy felesleges káros hatású .
2021. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!