Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor náthásan mész munkába...

Amikor náthásan mész munkába milyen gondolatok járnak a fejedben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fogom kibírni a napot, mit szólnak a többiek, hogy betegen bemegyek. Leginkább az utóbbi mert én személy szerint utálom ha valaki betegen bemegy dolgozni, szerintem önzőség a kollégákkal szemben.
2021. ápr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint Te is mész náthásan?
2021. ápr. 7. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Amivel nem kötelező nem maradok otthon és ne mondjuk azt egy egyszerű megfázásra, hogy korona csak, mert a média ezt mondja. Én torokfájással is megyek dolgozni. Sőt mindaddig megyek dolgozni, amíg ki tudok kelni az ágyból! Nem fogok 60%ért otthon ücsörögni.
2021. ápr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem megyek be náthásan. Én se akarok még betegebb lenni, plusz utálom, mikor más bejön így, főleg miután rendszeresen elkaptam a kolléganőmtől, aki bejött mindig megfázva, köhögve (még covid előtt).
2021. ápr. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es: És szóvá tetted hogy tőle kaptad el? Akkor már úgyis mind1 biztos nem szándékosan csinálta?
2021. ápr. 7. 09:05
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tettem szóvá, vagyis mondtam, hogy betegen ne jöjjünk már be összefertőzni egymást. Az utolsó ilyen pont tavaly volt azelőtt közvetlen, hogy itthon is elkezdődött a covid-para. Szóval úgy duplán nem örültem neki. Azt meg végképp utálom, mikor bejön valaki és köhög a nagyvilágba úgy, hogy nincs a szája előtt a keze.
2021. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
1. vagyok: 1x fordult elő velem ilyen, hogy taknyosan mentem be de mivel kb. használhatatlan voltam ezért eldöntöttem akkor, hogy nem vagyok hajlandó betegen dolgozni és a többiekkel se fogok kib*szni. Ezzel szemben sokan járnak be még lázasan is (covid óta nyilván nem) mert azt hiszik a főnöknek ez nagyon imponál holott ő sem akar beteg lenni.
2021. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es volt olyan, hogy a kollégától kaptál el valamit?
2021. ápr. 7. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Ó hogyne... Hányszor...
2021. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor már csakazért is bemennék
2021. ápr. 7. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!