Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor mész orvoshoz, ha nincs...

Mikor mész orvoshoz, ha nincs időd?

Figyelt kérdés

A héten egy csomó dolgozatot kell írnom, ráadásul már így is hiányoztam 100 órát.

Minél hamarabb el kéne mennem a háziorvosomhoz, aztán kardiológiára és gasztroenterológiára is. Ez minimum 3 nap, ha 24 órás vérnyomásmérőt kapok, akkor 4 nap...


Tehát már megint majdnem 30 óra hiányzás, de egyszerűen nagyon sz@rul vagyok, de nem akarok mindig hiányozni :(

Mit tegyek? Minden este rosszul vagyok, volt, hogy elájultam...


És a legjobb, hogy hiába van 5-ig a háziorvosom, ha én nem érek oda addigra, mert aznap 9 órám van...


2013. jan. 22. 19:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem menj orvoshoz. Az egeszseged fontosabb mint az iskola. Azerintem. Amugy is asszem 200 valahany orat lehet hianyozni egy even. Ugyis van igazolasod.
2013. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kapok majd új vérnyomásgyógyszert, akkor rá 2 hónapra megint 24 órás vérnyomásmérő, megint 2 nap hiányzás.. :S

nagyon elegem van már ebből..

2013. jan. 22. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz akkor menj, amikor nincs 9 órád.

A szakrendelésekre meg késő délutánra, estére kérj időpontot.

2013. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ám, miért kell hiányoznod a vérnyomásmérés miatt. Én is viseltem, és mindent ugyanúgy csináltam, mint addig. Szólj az osztálytársaidnak, hogy ez lesz rajtad, néha hangja is lesz, és ennyi. Nem kell túldramatizálni.
2013. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A háziorvos nálunk reggel 7től rendel. Ha az első órára nem mész be, nincs semmi gáz, csak ne egész napokat hiányozz.
2013. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindig délre kapok időpontot. Reklamálni meg csak nem fogok, mikor mások 4-5 hónappal későbbre kapnak időpontot...

Amúgy se mennék úgy semmiképpen suliba, hogy 15 percenként vérnyomást mér..

2013. jan. 22. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm vőlegénye munkába járt így. vérnyomásmérővel és olyan szívritmus ellenőrzővel is. Meg lehet ezt előre beszélni, hogy kíméljenek aznap. Meg az orvossal is lehet szerintem beszélni, hogy próbáljon olyan időpontot nézni ami jó. Próbáld meg.
2013. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Dehogy beszélek, hát hogy beszélnék, mikor múlt év májusában amikor ott voltam és felvette a telefont, azt mondta a betegnek, hogy legközelebb csak ez év februárjára van időpontja?

Engem 8 hónappal később fogadtak volna, ha anyám nem egészségügyben dolgozik és nem könyörgi ki..

2013. jan. 22. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Akkor ne várd a csodát...

Ha anyukád EÜ-s akkor azt is el tudná intézni, hogy az orvosi vizsgálatok időpontjai ne ütközzenek az iskolával.

A 24 órás vérnyomásmérővel meg lehet menni bárhová...

2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az egészség fontosabb, meg ha van hiányzásod az sem évismtélés hanem akkor tehetsz osztályozó vizsgát.

Figyeljél ha neked az jobb hogy mindig rosszul vagy, összeesel, és ezért komolyabb gondod lesz amivel akár napokra sőt hetekre is kórházba kerülhetsz az mennyivel jobb?

Meg a 24 órás mérővel nyugodtan mehetsz iskolába. Oké hogy időnként mérni fog, de hát nem jelent az semmit ugyanúgy tudsz figyelni, jelen tudsz lenni, legfeljebb megmondod a tanároknak hogy ez van legyenek elnézőbbek kivételesen az nap, hogy nagyon ne terheljenek le. Meg inkább most derüljön ki az oka a dolognak minthogy pár évvel később amikor már nehezebb kezelni a dolgot.

2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!