Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvárjátok hogy a pasitok...

Elvárjátok hogy a pasitok mindig ott legyen ha orvoshoz vagy nőgyógyászhoz mentek?

Figyelt kérdés

#orvos #Kivel mész orvoshoz #Egyedül mész orvoshoz
2021. márc. 12. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Felnott ember egyedul is kepes megoldani a problemait. Foleg az orvoslatogatast.
2021. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy cipelem magammal, ugyanúgy vásárolni is tudok egyedül
2021. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ gomba, herpesz vagy gyerek...


Felnőtt nőként egyedül is el tudok menni orvoshoz, semmi szükségem rá, hogy magammal cipeljem, pláne nem nőgyógyászhoz. Ha terhes lennék az más téma lenne, nyilván akkor az ő gyermekéről is szó van és kaphatok olyan hírt,aminél jó ha ott van.

2021. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Hogy mi? Dolgozik, már miért kéne szabadságot kivennie azért, mert én vizsgálatra megyek? :D Hacsak nem fogászati műtétre megyek vagy kemoterápiára. :D
2021. márc. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
2.vagyok. Eszembe jutott 1 eset, ahova elkísért. A bölcsességfog műtétemre a szájsebészhez. Kellett egy kis támogatás, meg ne gondoljam magam, illetve nem akartam úgy vezetni már este
2021. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, dehogy!
2021. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem vagyok egyedül. Párom(lehet már csak volt) váltig állítja hogy minden nő elvárja hogy elkísérje a párja orvoshoz. A története a dolognak hogy valamilyen fertőzés van neki oda lent és reggel vettük észre. Talált egy nőgyógyászat aki még aznap délután 2ig tudja fogadni. Jó mondom akkor menjünk elviszlek 2 órát csúszok melóból (családi vállalkozás) de nem gond. Erre azt mondja nem jó mer neki most lesz 2 órája és azt nem akarja kihagyni (pár napja munka miatt ki hagyta volna). Így úgy voltam vele hogy nem tudom elvinni de volt rá lehetősége hogy nélkülem is el jusson. Ezért meg sértődött. 1 óra múlva kiderult mégis eltudom vinni úgy hogy ne maradjon le az óráról de az már nem volt jó mer hogy az elején nem tettem meg mindent hogy elmenjek vele. Aztán ebből akkora veszekedést csinált hogy végül szakítottunk.
2021. márc. 12. 19:29
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne sajnáld. Voltak ilyen bnőim, akik képesek voltak ilyen vitákat gerjeszteni szánt szándékkal. Kisebbségi komplexusuk volt és így próbálták a faszijukat manipulálni
2021. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Örülj, hogy megszabadultál a manipulatív hárpiától.

Léteznek normális nők is.

(Titokban.)

2021. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!