Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor koronavírusra tesztelte...

Amikor koronavírusra teszteltek titek, sejtettétek, hogy mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Vagy meglepett a dolog, hogy történt?

2021. ápr. 7. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkétszer negatív lettem. Az elsőnél azért eléggé biztos voltam benne, az csak beiratkozáshoz kellett, a másodiknál kontaktszemély voltam, ott kicsit tartottam tőle, hogy pozitív lesz. De szerencsére nem lett.
2021. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sejtettem. 1 hete náthás voltam, ami nem nagyon szokott előfordulni nálam. 1 hónap alatt múltak el a tüneteim
2021. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem lepett meg, egy hete köhögtem, mire le teszteltek. A férjemnek semmi baja sem volt, nekem is csak ennyi. Negatív lett. Ami elborzasztott, hogy negatív teszttel sem vizsgàlt meg az orvos, pedig ügylelet is kellett. Tàvgyógyítàst kaptam, és egy fèl patikàt mire valami hasznàlt.
2021. ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es végig csak náthás voltál? Ez a klasszik folyik az orrom csak? Hol kaphattad el?
2021. ápr. 7. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanáromtól kaphattam el. Ő 41 éves volt és tüdőembóliát kapott a Covid miatt :( Nekem náthám és izomfájdalmam volt
2021. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a vőlegényemnek pozitív lett a tesztje, utána kezdődtek nekem a tüneteim. Meg amúgy is gondoltam volna hogy ez covid, olyan hullámzóak voltak a tünetek meg nem éreztem a szagokat és az ízeket sem rendesen.Szóval szinte teljesen biztos voltam benne, hogy pozitív lesz, és így is lett.
2021. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!