Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki koronás lett, rögtön...

Aki koronás lett, rögtön tudta, hogy megfertőződött?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Míg el nem mentek az ízek és szagok, addig kisebb meghűlésnek hittem. A leghidegebb napokban történt.
2021. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam ez úgy volt, hogy a szüleim kapták el a munkahlyükön és én tőlük kaptam el. Nállam egy pici láz+ náthás tünetek jöttek elő. Nem szoktam beteg lenni, de ha igen akkor is csak kicsit, pont így ez a pici láz+nátha. De mikor a szüleim környezetéből egyre többen lettek pozitívak, majd a szüleim is, akkor tudtam, hogy valószínűleg én is az vagyok.

De ha nem tudtam volna, hogy a "környezetem" covidos, nem gondoltam volna.

Persze, ha elment volna a szaglásom, ízlelésem akkor már rögtön más lett volna a gondolatom.

2021. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
en nem, teszttel derult ki
2021. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de azt nem tudom h honnan kaptam el
2021. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es szüleidnek milyen tünetei voltak?
2021. ápr. 7. 10:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám dec. 17-én belázasodott és hasi fájdalmai voltak, megfázásos tünetekkel. Egy napra rá anyámnak is fájt a torka, és náthás lett. Én karácsony előtt lettem vírusos, pontosan dec. 20-án voltak az első tüneteim. Ekkor nátha, torokfájás és enyhe mellkasi fájdalmam volt. Karácsony napjára elment a szaglásom, ízlelésem volt. A tünetek megjelenésekor felhívtam a háziorvosomat, ő azt mondta, hogy karácsony előtt nem jönnek tesztelni enyhe tüneteseket. 27-én visszahívtam, majd kiküldtek tesztelőket. Pozitív lett a tesztem. Szerintem a szüleim is betegek voltak, de nem tesztelték őket, mert amikor felhívtak a népegészségügyből, addig már elmúltak a tüneteink (jan. 2.). Még karanténba se kerültünk...

19f

2021. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudtam meg, mikor meglett a teszt eredménye.

Addig elképzelhetetlennek tartottam, hogy fertőzött legyek, a tesztet puszta formalitásnak, kötelező óvatosságnak tartottam.

Megjegyzem: akkor még kiváló volt a szaglásom, ezt ki is próbáltuk. Néhány nappal később ment el. Akkor hittem el, hogy biztosan nem cserélték el a leletemet. :-)

2021. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön tudtam, egyszerre jött rengeteg tünet. A háziorvost azonnal felhívtam, aki mondta, hogy azonnal leadja a címemet a mentőknek és szerinte számítsak pozitív teszt eredményre.
2021. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as milyen tüneteid voltak?
2021. ápr. 7. 11:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Láz, erős fejfájás, száraz köhögés, légzési nehézség, fáradtság, szédülés, íz érzékelés elvesztése.
2021. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!