Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Banyapúpra esetleg valami...

Banyapúpra esetleg valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves nő vagyok és egy ideje a nyakam alatt egy csontkemény púp alakult ki egy ideje, valószínűleg a munkámból adódóan. Szeretnék érdeklődni, hogy van-e erre valami megoldás? Kihez kellene fordulni? Várom a tapasztalatokat!

2021. ápr. 7. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az a "banyapúp????


A helyedben elmennék orvoshoz, ha tényleg zavaró.

2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nyak alatti ,,púp". Én is az interneten olvastam, hogy így hívják a köznyelvben.
2021. ápr. 7. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nejem használ valami tapaszt, de nem sok eredménnyel.

Valamit puhít rajta. Szerinte használ. Jó drága.

Mibiomi patches

Mielőtt megrendelnéd, nézd meg a hozzászólásokat.

https://www.youtube.com/watch?v=4Wq1GgQDZ-c


Egyébként a banyapúp megkeményedett zsírlerakódás, töbnyire nőknél fordul elő.

Ha neked nem ez van, meg sem érdemes próbálnod a Mibiomit.

2021. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válaszodat, nekem csontkemény,szóval nem hiszem,hogy zsírlerakódás lenne, ráadásul túlsúlyos sem vagyok. De aztán ki tudja. Szerintem meg kicsit várok,mert elég borsos az ára.
2021. ápr. 7. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nagyon ritka, hogy ez "banyapúp" lenne. Főleg ha túlsúlyos sem vagy. Inkább rossz tartás lehet, de ezt egy röntgen kimutatja.
2021. ápr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,így a válaszokból kiindulva szerintem sem banyapúp. Tényleg a rossz tartás miatt lehet,ugyanis a munkám miatt nagyon görnyedt vagyok általában.
2021. ápr. 8. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!