Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Cataflam dolo mennyire erős?

A Cataflam dolo mennyire erős?

Figyelt kérdés

25 mg-os


Azt mondták, hogy csak egyet vegyek be, mert erős.


Nos, fáj a fogam. Félek, hogy nem fogok tudni aludni miatta, holnap meg korán kell kelnem mert munka van.


Arra gondoltam, ha már erős (vagy annak tartják), beveszek egyszerre kettő..


2021. ápr. 7. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már, én derékfájásra szoktam 50 mg-ot bevenni, arra használ.
2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt, hogy foghúzás után azt szedtem kb. egy hétig (napi 1-1 szemet). Hatásos volt. Szerencsémre épp szabadságon voltam azon a héten, nehezen tudtam volna a munkára koncentrálni, mert nagyon is hatásos volt számomra: aludtam, ébren is álmos és nyomott voltam. Nem is vezettem akkor (jobb is).

Hozzáteszem: szerencsére nem vagyok hozzászokva a fájdalomcsillapítókhoz, nincs rájuk szükségem egyébként, talán ez lehetett az oka, hogy annyira kiütött.

Nem vagyok szakember, de talán tényleg elég lenne az 1 szem, nehogy aztán meg holnap legyél nagyon nyomott munka közben.

2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont feleannyi a hatóanyaga, mint a normális, vényre kapható Cataflamnak. Ha rendesen fáj a fogad, egyszeri 25 mg kevés lesz, nyugodtan bevehetsz 50 mg-ot (2 tbl-t). Az 50 mg-os dózis pedig 8 óránként ismételhető, tehát napi 150 mg-ot bevehetsz 3 részre elosztva.
2021. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van otthon szegfűszeged, lefekvés előtt egy órával 3-4 szemet rágcsálj adig, amíg meg nem puhul és rakd körbe vele a fájó fogad, el fogja zsibbasztani. Ha egy óra alatt nem használ, csak akkor vegyél be cataflamot.

De használni fog.

De a fogorvost ne hagy ki.

2021. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!