Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvoshoz vagy oltópontra...

Háziorvoshoz vagy oltópontra hívhatnak be covid oltásra? 65 év alatti vagyok, 35 Mit tegyek ha nincs háziorvosom, mert még nem kellett? Attól még beoltanak, ha egy háziorvoshoz hívnak?

Figyelt kérdés

Ha egy háziorvosnál új vagyok, el akarhat végezni rajtam vizsgálatokat magától, hogy megbizonyosodjon rólam?

Vérvétel? stb

Vagy csak a coviddal foglalkozik?



2021. ápr. 8. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem jártal még nála, van haziorvosod. Nekem is volt egy, amelyiknél 10 évig voltam, de soha nem láttam, mert mikor 17 éves voltam, anyam mint betege jart nála, és akkor már átkért engem a gyerekorvostól.
2021. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, a többi kérdésre tudod a választ?
2021. ápr. 8. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A NEAK-nál le tudod kérdezni, hogy hivatalosan ki a háziorvosod. Ügyfélkapu belépés kell hozzá, remélem az van. Nem tudom, lehet-e hogy nincs senki bejegyezve, de valahogy biztos akkor is megszervezik az oltásodat, nem kéne ennek lehetetlen feladatnak lenni.


Ha bejelentkezel egy háziorvoshoz, nem valószínű, hogy bármilyen vizsgálatra akar majd küldeni csak úgy. Átkéri majd a papírjaidat a régi háziorvosodtól (vagy a gyerekorvostól), és onnantól őhozzá tartozol. Nem fog a nyakadra járni, akkor foglalkozik veled, ha te fordulsz hozzá. Meg most persze az oltás miatt kéne, hogy keressen.

2021. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!