Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor takarítják már el végre...

Mikor takarítják már el végre azt a retek AstraZenecát?

Figyelt kérdés

Mikor szeretnék már betíltani az Astrát mindenhol? Mert napi szinten hallom, hogy beadják az embereknek. És meghalnak tőle na meg mindenkinek lesz valami komolyabb baja. Pl az én uncsim munkatársának aki egy 28 éves hús erős fiatal ember. Beadták neki másnap nagyon rosszul lett és a mentőt is kihívák rá mert 40 fok fölé vitte a lázát a cucc. És le sem tudták vinni. Oké azt tudjuk, hogy ezek a vakcinák felvihetik az ember testhőlyét. De a 40 fok amit le sem lehet nyomni az számomra abnormálisnak tűnik.

A lényegre térve nem is a hülye emberekkel foglalkozok akik azok után is beadattják ezt, hogy mondjuk valami közeli/távoli ismerőseiknek baja van. Vagy nem hiszik el azt senkinek, hogy az Astra az egy szar. A hülye emberek hagy menjenek bele a csapdába. Hanem azzal, hogy pl most is egyik ismerősöm oda akart menni kínai vakcina miatt hétfőn. És kijelentette neki az orvos, hogy most nincs semmi más lehetősége csak az Astrazeneca. És még rá is akarták erőszakolni. Na ez az a dolog amit már befejezhettnének. Legalább akkor ha nem is tiltják be. Akkor is legalább az astra mellett osszanak más vakcinát is. Mert egy normális ember biztos, hogy nem fogja azt beadattni. És remélhetőleg egy idő után az ostoba emberekhez is eljut az, hogy azt a vakcinát semmiképp. De néhány emberből kiindulva erről az oldalról is, ez nem fog megtőrténni. Mert nem akarom azt, hogy majd Május-Júniusban oda megyek az oltásért. Én a Modernát akarom megkapni leginkább. Azt kijelentsék nekem, hogy most csak az van azt majd 1 vagy akár több hét múlva lesz csak más. Aztán ha sikerül is hozzá jutnom időben. Majd az lesz, hogy nyilván nem adják ide rögtön az oltási papírt. Hanem csak 1-2 hét múlva. Aztan ha emiatt nem engednek be valahová ahova elakarok menni. Mert nem adattam be ezt a gyilkos xart. Akkor én olyan cirkuszt fogok ott rendezni. Meg ha kimeri jelenteni nekem az orvos, hogy addig nem tudja ide adni az oltási igazolást. Vagy, hogy csak astrazeneca van. Akkor azt is felrugom. Mert ne, hogy már ilyen gyilkos szarok engedélyezve legyenek még ezek után is, pláne ilyen módon. Ha már valakinek Vektor vakcina kell akkor ott a szputnik vagy a Jannsen. Oltakozzatok azzal. A Szputnik hiába keleti meg hiába orosz, sokkal kevesebb embernek lett baja belőle mint az astrátol. És sokkal hatékonyabb is a vírussal szemben. Bár én még mindig azt mondom, hogy a Moderna a legjobb. De sürgős esetekben elfogadnám az utóbbi 2 vakcinát is. A Sinopharm és SinoVac kínai vakcinákat is elfogadnám. Az Astrát meg az indiait viszont messzire kerülni akarom.



2021. ápr. 9. 00:31
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha az oltástól parázik miért regisztrált?

Én február közepén kaptam a második Pfizert, sok választásom nem volt orvostanhallgatóként.

2021. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért fogadtam el amit adtak amit 19 írt. Attól féltem hogy a közben kapom el a vírust miközben válogatok. Így inkább elfogadtam az elsőt amit adtak.

Nem gondolkoztam mindig így. De amióta megjelennek a mutáns változatok és fiatalokkal vannak tele a kórházak elgindolkoztam. Bár a vakcina csak kb 20-30-40 (nem egyértelmű egyik vakcinánál sem) %-ban véd a brit variánsal szemben, mégis több mint a 0 (ha nem oltatom be magam). Inkább a vakcina mellékhatása mint egy esetleges szervkárosodás.

2021. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint hálás vagyok a sok médiahülyeségeket benyelő oltás-szkeptikusnak, hogy vakcinához juthattam 2 héttel ezelőtt. Ha nem mondanak vissza a háziorvosi körzetemben 75 adag Astrazenecát, akkor várhatnék júliusig, behívnak-e oltásra. Gondolkodás nélkül elfogadtam. Jelentem, semmi komoly oltási reakcióm nem volt, másnap lefutottam a megszokott 6 kilométeremet. Fájt ugyan az oltás helye két napig, de a kullancs-enchephalitis elleni oltás után sokkal rosszabb volt... Már megkaptam, hogy lehet, meghalok pár éven belül az oltás még nem ismert mellékhatásai miatt. Igen, minden lehet, talán elüt egy busz, vagy eltalál egy meteor... az élet kockázatos.
2021. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
Az összes ugyanilyen rossz
2021. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Mármint az összes vakcina ilyen rossz
2021. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Jó pontozzatok le nyugodtan ti olytáspártik.

Csakhogy én tudok róla, hogy mennyi ember halt meg aki be van ojtva, covidra meg ilyesmire. És mennyi fekszik a kórházban. És ez még csak a kezdet.

És ismerek orvosokat, nővérkéket és ők tesztelték magukat, hogy mennyi ellenanyag van a szervezetükben, és fél év után senkinek se volt semennyi

2021. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
76%

Egész családom és a legtöbb barátom be van oltva és semmi bajunk te idióta.

Ha meg nem oltatjuk be magunkat ennyien, még mindig hordhatnád a maszkot és nem lett volna nyarad, szóval nagyon szívesen.

2021. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Covidra meg ilyesmire? 🤣 igazi gyoker vagy.
2021. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2021. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Ja és 27 Nem én vagyok az idióta, nem mondtam, hogy mindenkinek baja van tőle, egyenlőre, majd később valószínűleg sokmindenkinek baja lesz. És mi vagy te orvos?

Milyen belelátásod van ebbe?

És amit a végén írtál azt meg le...arom itt szlovákiában így is maszk van meg minden sz...r.

És nekem te légyszives ne irogass ilyet hogy te idióta, mert ez pont alra vall, hogyte vagy buta, mert én nem mondok meg írok rátok ilyet, nem ítéllek el titeket amiért beoltattátok magatokat.

És oltottak ti hogyhogy legtöbben féltek a nem oltottaktól? Hisz azért oltottátok be magatokat, hogy megvédjen nem? Vagy ti sem hiszitek, hogy működik?

Jó tudom hogy vannak akik azért oltották csak be magukat, mert nem bírnak ülni a se...ükön.

2021. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!