Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor takarítják már el végre...

Mikor takarítják már el végre azt a retek AstraZenecát?

Figyelt kérdés

Mikor szeretnék már betíltani az Astrát mindenhol? Mert napi szinten hallom, hogy beadják az embereknek. És meghalnak tőle na meg mindenkinek lesz valami komolyabb baja. Pl az én uncsim munkatársának aki egy 28 éves hús erős fiatal ember. Beadták neki másnap nagyon rosszul lett és a mentőt is kihívák rá mert 40 fok fölé vitte a lázát a cucc. És le sem tudták vinni. Oké azt tudjuk, hogy ezek a vakcinák felvihetik az ember testhőlyét. De a 40 fok amit le sem lehet nyomni az számomra abnormálisnak tűnik.

A lényegre térve nem is a hülye emberekkel foglalkozok akik azok után is beadattják ezt, hogy mondjuk valami közeli/távoli ismerőseiknek baja van. Vagy nem hiszik el azt senkinek, hogy az Astra az egy szar. A hülye emberek hagy menjenek bele a csapdába. Hanem azzal, hogy pl most is egyik ismerősöm oda akart menni kínai vakcina miatt hétfőn. És kijelentette neki az orvos, hogy most nincs semmi más lehetősége csak az Astrazeneca. És még rá is akarták erőszakolni. Na ez az a dolog amit már befejezhettnének. Legalább akkor ha nem is tiltják be. Akkor is legalább az astra mellett osszanak más vakcinát is. Mert egy normális ember biztos, hogy nem fogja azt beadattni. És remélhetőleg egy idő után az ostoba emberekhez is eljut az, hogy azt a vakcinát semmiképp. De néhány emberből kiindulva erről az oldalról is, ez nem fog megtőrténni. Mert nem akarom azt, hogy majd Május-Júniusban oda megyek az oltásért. Én a Modernát akarom megkapni leginkább. Azt kijelentsék nekem, hogy most csak az van azt majd 1 vagy akár több hét múlva lesz csak más. Aztán ha sikerül is hozzá jutnom időben. Majd az lesz, hogy nyilván nem adják ide rögtön az oltási papírt. Hanem csak 1-2 hét múlva. Aztan ha emiatt nem engednek be valahová ahova elakarok menni. Mert nem adattam be ezt a gyilkos xart. Akkor én olyan cirkuszt fogok ott rendezni. Meg ha kimeri jelenteni nekem az orvos, hogy addig nem tudja ide adni az oltási igazolást. Vagy, hogy csak astrazeneca van. Akkor azt is felrugom. Mert ne, hogy már ilyen gyilkos szarok engedélyezve legyenek még ezek után is, pláne ilyen módon. Ha már valakinek Vektor vakcina kell akkor ott a szputnik vagy a Jannsen. Oltakozzatok azzal. A Szputnik hiába keleti meg hiába orosz, sokkal kevesebb embernek lett baja belőle mint az astrátol. És sokkal hatékonyabb is a vírussal szemben. Bár én még mindig azt mondom, hogy a Moderna a legjobb. De sürgős esetekben elfogadnám az utóbbi 2 vakcinát is. A Sinopharm és SinoVac kínai vakcinákat is elfogadnám. Az Astrát meg az indiait viszont messzire kerülni akarom.



2021. ápr. 9. 00:31
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
A 29et 28nak írtam.
2021. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

“nem mondtam, hogy mindenkinek baja van tőle, egyenlőre, majd később valószínűleg sokmindenkinek baja lesz. És mi vagy te orvos?

Milyen belelátásod van ebbe?”


Nem vagyok orvos, de orvosnak tanulok. És te orvos vagy? Neked milyen belelátásod van ebbe hogy ilyen magabiztosan jelentesz ki ilyen alaptalan hülyeségeket mint hogy később valószínűleg sokmindenkinek baja lesz tőle? A covidnak vannak bizonyítottan hosszútávú mellékhatásai, nem az oltásnak.


“És nekem te légyszives ne irogass ilyet hogy te idióta, mert ez pont alra vall, hogyte vagy buta”


Amíg idiótaságokat terjesztesz a neten addig idióta vagy.


“És oltottak ti hogyhogy legtöbben féltek a nem oltottaktól? “


Én nem félek, ki fél?


“Hisz azért oltottátok be magatokat, hogy megvédjen nem?”


De!


Vagy ti sem hiszitek, hogy működik?


De igen.


Ha szlovák vagy, akkor tessék tanulmányozd ezt:

[link]

2021. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

28 vagyok. Buta vagy. Bocsanat,akkod nem idiota. Ha igy jobban tetszik. En is valaszolok a butasagaidra,ahogy elottem.

-Milyen belelátásod van ebbe?

Tobb egeszsegugyis rokonom van,igaz,orvos nincs koztuk,de mind orvossal dolgozik,es kivetel nelkul mind beoltatta magat,ajanljak. Illetve gyogyszeresz ismeroseim is vannak,akik szinten ezt valljak.

-És oltottak ti hogyhogy legtöbben féltek a nem oltottaktól?

En nem feltem magamat. Van egy 9 honapos kifiam,ha valakit,ot feltem. Igen,azert oltottam,hogy megvedjen,jol mondod. De,hiszem,hogy mukodik.

2021. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Én nem két emberre gondoltam. Illetve azok ismerőseire sem. Gondolom nem csak ti vagytok beoltva az egész világon.

De én nem akarok senkivel se veszekedni, nekem erre nincs mindig időm csak most füstölök, úgyhogy van. Most remélem utoljára írok és nem fogtok aztán idiótának és butának nevezni.

Akit butának neveztem (direkt nem idiótát írtam amit ő,bár nem gondoltam volna, hogy így magára veszi nem úgy szántam) bocsánat. Csak nem szeretem akik hogyha csak simán véleményt nyilvánítok röktön idiótának titulálnak.

A weboldal amit linkelt, el se olvasom, nem érdekelnek a politikusok meg ilyesmik kitalációi. Én annak hiszek amit látok. Az apám nagyon magas rangú annyira magas, hogy kicsit még a politikába is van belelátása, de nem ez a lényeg de onnan is látott olyan iratot amit aztán szépen meg is hamisítottak,(mármint nem ő, hanem akinek az a dolga) és pont az oltásokról szólt az is, de mint írtam én annak hiszek amit látok és apám felől azt láttam, hogy

1 abban a csoportban vagy nevezik, 14 ember van abból 10 ember jelenkezett a munkahelyi oltásra, 2nek kb. 10 perc után baja lett, 1nek kb. 1 óra után és egynek kb. 3 óra után akinek 3 óra után az 1 hétig volt kórházban és még fél hétig otthon. Akinek 1 óra után ő egy hetet volt kòrházban, másik 2 pedig az egyik 4 a másik öt nap után mindkettő még 2 napot otthon. Az egyik 3 hétre rá covid.

2 Akik pedig a határon dolgoznak egyik nap küldték a jelentést, hogy 143man hoztak be covidot abból 50 olytott. Minden héten hasonló számok.

Ayukám egészségügyis, és olyan vitaminokat forgalmaz amik megkapták a kóser elismerést vagy mit.

Ismerünk olyat aki olytás után lett kovidos olyat is aki meghalt.

Bocs kicsit rövid lett most már nem érek rá holnap folytatom addig légyszi ne fikázzatok. Maximum majd utána.

2021. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

“ Én nem két emberre gondoltam”

Én se, hanem az ismeretségi köröm 90 százalékára, meg arra amit a covid osztályon láttam. Oltástól még kevesen kerültek kórházba, a vírustól nagyságrendekkel többen.

2021. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Persze, édesapád olyan magas rangú hogy még államtitkokat is tud, amit te meg közzéteszel a neten.

Ha igaz lenne hogy apád ilyen okos ember, te is magasabb intelligenciát örököltél volna.

2021. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
35ösnek bocsi rendőrre gondoltam és tudok magyarul csak siettem
2021. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

37esnek nem árultam el álamtitkot és hidd el nálad biztos inteligensebb vagyok.

És az apám is az és engem ne nevezz hazugnak és az apámat meg ne sértegesd

2021. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Holnap be akartam fejezni, de már nem érdekel az se hogy miket írtok rólam nem írok többet ilyen ba...moknak.
2021. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
⁰neked elmegyogyintezetben lenne a helyed. Az en apam is rendor,es beoltatta magat. Lam,el es virul,semmi baja sem neki,sem kollegainak. Neked surgosen orvos kellene. Vagy csak alabol vagy ilyen buta?
2021. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!