Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elhunyt közeli hozzátartozóm,...

Elhunyt közeli hozzátartozóm, családtagom temetése utáni feszültség, szorongás ellen hogyan küzdjek?

Figyelt kérdés

Ma megyek először dolgozni a temetés után, de még a veszteséget sem tudtam felfogni, a temetés szertartásával sem enyhült a gyász, tudom ez sok idő.. Az a baj, hogy ma mennem kell már dolgozni, de egyik pillanatban sírógörcs a másik pillanatban olyan feszültség van bennem, hogy félek felrobbanok. Emberekkel dolgozom, nem engedhetem meg magambak ezt, muszáj valahogy uralkodnom magamon. A legőszintébben azt érzem, minden és mindenki idegesít, félek, rettegek, nem fogom tudni elviselni a kollégák jelenlétét sem, vagy esetleges kérdéseiket.

Ideges vagyok, belső szorongás van bennem, legszívesebben nem mennék emberek közé, de mindössze pár nap járt a haláleset miatt rendkívüli szabadságként és sajnos nincs aki helyettesítsen. Úgy érzem, belebetegszem.

Kérem, valaki adjon tanácsot, segítséget!

Köszönöm szépen előre is!



2021. ápr. 9. 04:50
1 2
 11/13 Atilluska ***** válasza:
100%
A táppénzen ne gondolkodj ha ennyire nehéz most számodra a sok ember jelenléte. Értelmesnek tűnsz. Úgyis találsz magadnak más melót ha egy-két hét indokolt táppénz miatt görény módon kirúgnak.
2021. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Atilluska ***** válasza:
100%

Lehet félreérthetően fogalmaztam, most egyértelműsítek:

A táppénzen ne gondolkodj, LÉPD MEG ha ennyire nehéz most számodra a sok ember jelenléte.

2021. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ez a reakció, és mélységesen sajnálom a veszteséged. Add ki magadból amit éppen kell, emiatt ne görcsölj hogy ki mit fog gondolni. Ha egy kis szabit ki tudnál venni lehet az lenne a legjobb. Pihend ki magad!
2021. ápr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!