Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt már korona oltáson,...

Aki volt már korona oltáson, mi volt a rendelőben?

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnek, hogy hány ember ment be egyszerre, az orvos volt-e csak bent vagy voltak mások is, pl asszisztens. Milyen személyes iratokat kértek, meddig tartott.
2021. ápr. 9. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi oltóponton voltam, bejáratnál kézfertőtlenítés, hőmérsékletellenőrzés, csak a nevem kellett mondani meg hogy melyik oltópont (több is volt). Beleegyezőt kitöltöttem, felmentem vele a megadott emeletre. Ott leadtam, ott is kikerestek a listából, ott lehet volt tajszám ellenőrzés is, annyira már nem emlékszem. Leültem, pár perc után hívtak be. Volt bent orvos meg 2 asszisztens is. Egyik a dokumentációt végezte, az orvos meg a másik asszisztens pedig beadta az oltás. Közben meg utána kis smalltalk. Második oltásnál bejáratnál már csak az először kapott kis papírt mutattam, mellette ugyanúgy testhő, fertőtlenítés. Fent ugyanúgy beleegyező leadás, aztán hívtak is. Oltás után egy 10-20 percet kell még ott maradni, hogy kijön-e valamilyen akut reakció. Aztán lehet hazamenni.
2021. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 petra.kathleen ***** válasza:
100%
Én is oltoponton voltam, bejárat után adatellenorzes, aztán mehettem tovább egy folyosóra várakozni. Időre értem oda, így egy perc után bent is voltam, egy asszisztens és egy orvos volt bent. Kb két perc alatt megkaptam az oltást, utána negyed órát kellett ülni kint, utána elmondott pár infót még az orvos, kaptam kártyát arról, hogy felvettem az első részét az oltasnak és h mikorra kell mennem a kovetkezoert. Nem egészen 20 perc alatt végeztem az egésszel.
2021. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!