Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert akkor jön rám a pukiroha...

Miert akkor jön rám a pukiroham mikor nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Veletek is volt mar igy ? Egyedul vagytok akkor semmi,de ha 2-3 személlyel vagy egy légtérbe akkor bezzeg percenként 😂


L :)



#Puki#pukiroham#percenkent#
2021. ápr. 9. 17:09
 1/4 Contefleur ***** válasza:
Ez Mörfi törvénye. Nem tudsz mit csinálni. :D
2021. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendszerint melójhelyen a gépek körül és a dohányzóban is szorítom a farpofáim, mert mi van, ha jön valaki, persze, van mikor kiugrik egy egy rakoncátlan gázfelhő girtelen mozdulatoknál, szinte rendesen megijedek tőle.. Elmegyek a klotyóra, hogy kényelmesen durrogtassam ki a felgyülemlett gázmennyiséget mint egy gőzmozdony, de legtöbb esetben mintha félne, nem akar jönni, szinte már könyörgök neki, hajolgatok, de semmi. Na mondom király, akkor irány kifele, beérek a gépekhez és ismét nyomás alá kerülök.. Innen nincs más hátra, óvatosan körültekintően ki kell lassan rotyogtatnom, mert görcsölt már be a belem emiatt, úgyhogy nem tarthatom bent 8 órán keresztül..


Jah, amelyik lány előttem fingik, instant beleszeretek, szóval nekem nem okozna gondot, ha előttem repesztenél percenként! :D

2021. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon aranyos.😁
2021. ápr. 20. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye? Független vagyok, ha érdekel! 😁
2021. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!